Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kéttanús esküvőre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéttanús esküvőre milyen ruhát viseljen a menyasszony?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, ilyen kis ceremóniára nem érdemes egy igazi menyasszonyi ruha, inkább csak valami elegánsabb öltözet. De milyet szokás? Milyet lenne érdemes felvennem?

Ami nem jöhet szóba: bármilyen alkalmi ruha, mert szoknyás fazont nem veszek fel. Kosztümből sem szoknyás, semmilyen hosszúságú, csakis nadrág.

Telt vagyok, és főleg a lábaim vaskosak, soha nem vennék fel olyan ruhát, amiből akár egy centi is kilátszik a lábamból. A hasam viszont arányaiban nem olyan nagy, inkább erősebb körtealak vagyok.

Tippek?


2014. máj. 3. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Hosszú ruha nem jöhet szóba? Ilyesmi: [link]


Vagy nadrágkosztüm: [link]

2014. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A második szimpi, ilyesmire gondoltam. :) Az első nem jöhet szóba, nem állna jól. A másik sem, de hát sz*rból nem lehet várat építeni. :D Én még szép testes menyasszony nem láttam, pedig elég sok képet végignéztem.
2014. máj. 3. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

A fekete fölső helyett világosabb szín


Vagy ilyen nadrágokat valami szép felsővel

[link]

2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Az első képen az utolsó fehér ruhát nézd csak. Az kimondottan szép telt nőn is.

Vagy ezek is szépek

[link]

[link]

2014. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Jobb esetbe egyszer leszel menyasszony az életedbe! Jól gondold meg, hogy tényleg nem akarsz e fehér ruhát..

2014. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A fehér bő nadrágos variációk sem tetszenek, nem lenne túl előnyös. Meg ha már megveszem, máshova is felvehető legyen, különben pénzkidobás, azért nem akarok fehér színű nadrágot. Egy alkalomra túlzás lenne.


Azon a képen az a fehér nadrágos egyberuha borzalmas. Még vékony nőn sem áll jól szerintem, de ezen aztán főleg nem. Számomra annyira undorítóak az ilyen egyenes szárú bő nadrágok, ezek sem előnyösek egy vastag lábúnak. Persze csőfazonút sem vennék fel, szó se róla.


Biztosan egyszer megyek férjhez, de egyszerűen oda nem illőnek tartok egy kéttanús esküvőn a menyasszonyi ruhát. Meg úgy gondolom, úgysem találnék olyat, ami tetszik. Lehet, hogy próbaként betérek 1-2 üzletbe, csak hogy még jól fel is húzzam magam. Ami tetszene, abból úgysem lesz a méretemben, ami meg méretben jó, az előnytelen. Láttam ismerős teltebb nőket esküvői képen. Egyik rondább volt, mint a másik. Olyan borzalmas fazonok, hogy elbújnék szégyenemben.

A ruhavétellel az a bajom, hogy tudom, mi áll jól, de nagyobb méretben csak az alma alakúaknak kedveznek. Ami viszont nekik jó, az engem felül is kövérít, pedig ott lehetne jobban testhez simuló, mert nincs nagy hasam. Ha a ruhaboltokban örökké ezzel a gonddal szembesülök, miért lenne másként egy esküvői szalonban? :( Nem rinyálni akarok, de tényleg ez az igazság.

Ráadásul abban sem tudnám, milyen fazon lenne jó, mert ujjatlan nem jöhet szóba.

2014. máj. 3. 23:13
 7/12 A kérdező kommentje:

Az utolsóban linkelteknél ez még egészen megfogott.

[link]

Ha találnék ilyesmi fazont egy szalonban a méretemben, ezt felvenném. olyan kéne, ami ehhez hasonlóan karcsúsodik csípő fölött.

2014. máj. 3. 23:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalább Neked van önkritikád és tudod, mi áll jól!

Bár a legtöbb menyasszony ilyen lenne...

2014. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogyne! Mindig is volt. Én azt tartom, az alkathoz kell öltözködni, nem a divathoz. Nekem is tetszik sok féle ruha, de ha egyszer tudom, hogy úgy állna rajtam, mint tehénen a nadrág, miért csináljak magamból közröhej tárgyát? :)
2014. máj. 4. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez így van. :)

Nekem is sok minden tetszik, de mivel picit széles a csípőm, ezért azt takarom, nem veszek fel feszülős cuccokat, hogy kiadja... :)

2014. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!