Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnám megszerezni olcsóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám megszerezni olcsóbban ezt menyasszonyi ruhát (Kép a ruháról lent. )?

Figyelt kérdés

Néztem már ruhákat a Rubynszalonban, ahol db áron mostmár 100 fölött vannak a ruhák eladási ára... ehhez jön még az alsószoknya, fátyol ... és még nincs is menyecskeruha... kicsit húzós.

[link]


ez a ruha tetszik nagyon... nem tudja valaki, hogy esetleg hol lehetne ugyanezt kölcsönözni, vagy olcsóbban hozzájutni?


2014. jan. 28. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Tényleg nagyon szép, nekem is ez az ízlésem. :)


Szerintem próbáld meg megvarratni.

2014. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lienah ***** válasza:
100%
Esetleg Ebay??
2014. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pomázon van az araonline szalon. Nagyon ajánlom őket. Van kész ruhájuk is, de bármit meg is varnak. Keresd meg őket és kérj ajánlatot a ruhákra.


Nekem onnét volt a ruhám, igaz én a kész ruhák között találtam 72.000 Ft volt abronccsal, alsószoknyával, vasalással, méretre igazítással.


A barátnőm kép alapján varratta a ruháját. Ő 70.000 Ft-ot fizetett érte szintén abronccsal, alsószoknyával, vasalással.

2014. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... nekem ez a kép alapján varratás nem annyira bejövős... úgy sem lenne ugyan-olyan, és akkor már keserű lenne a szájam íze...


legjobb lenne, ha kölcsönözni tudnám... mert feleslegesnek tartom a megvásárlást... úgy is csak ott állna a szekrényemben... -minek?-


esetleg vki nem tudja a ruha márkáját? hogy úgy keressek rá, vmi szalonban talán ki lehetne kölcsönözni... de márka-típus nélkül bmi nehéz.. :S )kérdeztem már a Rubynszalontól mail-ben, de nem válaszoltak rá...

2014. jan. 28. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy az egyik linkem nem jó, bocsi.

Amúgy ha nem tudod bérelni, akkor szerintem érdemesebb megvenni, utána meg eladni. Valószínűleg jobban is jársz. Ha 85 ezerért megveszed ezt a ruhát és csak 30-40 ezerért sikerül eladni, akkor már jobban jössz ki, mintha ugyanennyiért bérelnéd.

2014. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Nyilvánazért nem válaszolnak az e-mailedre, mert ők sem az eredeti ruhát adják. Ez az oldalukon is le van írva, ők varrják.

Nem jut eszembe a márka, de tudom melyik ez. Megvenni pár százezer, újonnan. Kölcsönözni sem igen lehet 100 alatt. Szóval ha nincs az eredetire pénzed, szerintem érdemes lenne felpróbálnod az utánzatot, lehet tetszene.

2014. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Maggie Sottero 2010-es kollekció, 7-es vagyok
2014. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy bérelni max. 20e-rel olcsóbban tudod. Akkor meg inkább érdemes megvenni aztán eladni. Pénzben így jársz a legjobban
2014. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!