Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten hol lehet menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet menyasszonyi ruhat probalni ingyen? Csak a fazon miatt kellene! Vagy olyan szalon ahova nem kell bejelentkezni?!

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbára mindenhova ne kell szerintem jelentkezni. De hívd fel azokat a szalonokat és kérdezd meg, hogy kell-e fizetni a ruhapróbáért, mert ez a honlapon általában nem szokott fenn lenni. Ha meg nem kérdezel rá, akkor hajlamosak a végén közölni veled, hogy akkor most fizess a próbáért 5000 ft-ot.
2014. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*próbára mindenhova be kell jelentkezni
2014. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én több helyen voltam próbálni Budapesten, de sehol nem kellett fizetni. Általában be kell jelentkezni próbára, de van ahol ezt sem kérik. Leginkább ott kell bejelentkezni ahol egy-két ember dolgozik, hogy tudjanak foglalkozni veled.
2014. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tapasztalatból írom, de szerintem mindenképpen érdemes bejelentkezni, mert akkor van egy fix időpontod és min. 1 órát rád szánnak vagy többet, amíg nem jön a következő. De ha csak úgy bemész, elkezdesz próbálni és közben jönnek olyanok, akiknek időpontjuk van, akkor ne lepődj meg ha csak negyed órát tudnak veled foglalkozni.
2014. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Cimet vagy szalonneveket tudnatok adni ahol jartatok?
2014. jan. 27. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a körúton voltam több szalonban, azoknak nem tudom a nevét és Irinánál voltam még.


Ezeken kívül Budapest környéki szalonokban.


Vác: Itt gyönyörűek voltak ruhák

Pilisvörösvár: Szépek, de ódivatúak

Pomáz: Araonline, szuper fantasztikus tökéletes, szóval az én ruhám innét volt. Nem lehet viszont kölcsönözni, csak vásárolni.

2014. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bonjour Szalon (Százhalombatta). csak ebben a szalonban voltam próbálni és már le is foglaltam a ruhámat. Gyönyörű ruháik vannak, igazi minőségi darabok, Amerikából hozatják őket és tényleg korrekt árak vannak. Nagyon kedvesek és segítőkészek a szalonban, én tényleg csak ajánlani tudom őket. :)
2014. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es voltam: vagy még a La Mariée Szalon, amit tudok ajánlani. Budapesten vannak. Gyönyörű ruháik vannak, igaz ez már kicsivel drágább. Én mondjuk a Teréz körúton lévő szalonokat nem szeretem, mert általában azok a rossz minőségű ruhák vannak, amik nekem olyan gagyi hatást keltenek. :S

pl. mint ez:

[link]

Én csak szalagavatóra béreltem a Teréz körútról, mert arra elment, de az esküvőmre ilyet nem vennék fel.


Jó próbálgatást, aztán írj, ha még bármiben segíthetek. :)

2014. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!