Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te mit csinálnál másképp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
Az esküvő szervezés nem egy könnyű feladat és a netet olvasgatva bakik hada sorakozik. Biztos neked is van rém vagy utólag már mulatságos sztorid, de mit csinálnátok másképp? Mi mire figyeljünk?

2013. dec. 26. 23:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekünk 2011-ben volt az esküvőnk.

Sok mindent másképp csinálnék...

Fotós-videós, nem ár alapján választottuk, tetszettek a referencia munkáik,(én is fényképészettel foglalkozom ezért picit értek hozzá :) ) de mi mégsem kaptuk azt a minőséget, a fotók még hagyján, de van olyan fotó nem is egy darab , amin pl az abroncs félre áll és így félre húzza a ruhát, ha ő profi neki látnia kell ahogy én is szólok a megrendelőnek, néhány helyen a melltartó széle is kilátszik, több képen hunyorgunk, az erős napfény miatt (szakmai oldalába ne menjünk bele, de mindent meglehet oldani...) A videó egy katasztrófa!!! A végén megvásároltam a vágatlan anyagot, de meglepődve láttam, hogy bizony a videós többet csajozott, sörözött, cigarettázott odakinn, mint dolgozott bent. A fele anyag hiányzott :D Zenei aláfestést tett a hk teremig és templomig vonulás alá , holott harmónikásunk volt , ezt nem kellett volna, a legmulatságosabb részek csak az emlékezetünkben élnek. Szakácsok, nekünk egy iskolában volt a lagzink... Elmentünk a hölgyhöz hogy írja össze az alapanyagokat, amikor megláttam a listát azt hittem hanyatt vágom magam :D 5kg delikát??? No de emberek 80 fő volt az esküvőn :D Elrontották a rántotthúst, szétklopfolták kiszáradt, ehetetlen volt, vacsoránál azt néztem, hogy az emberek küzdenek a rántotthússal :D használt olajba süthették a sülteket, mert nagyn fura íze volt , csak a húsleves a pörkölt a töltött káposzta volt ehető. Éjfélkor házi disznótoros volt hurka, kolbász és a süétek a májas hurka véres hurkának nézett ki úgy elégették. A szakácsok és a pincérek együttműködve loptak meg minket :( Másnap a főszakács amikor anyukám kérdőre vonts, még neki állt följebb... Ha nincs a vőfély meghalok aznap az idegtől, nagyon jó vőfélyünk volt, a zenekar és a harmónikás előtt megemelem a kalapom , mert több éves/évtizedes profizmussal csinálták a hangulatot. Jah igen a terem bérlet 50.000Ft-volt szerdától volt szabin a párom akkor akartuk elrendezni ezeket a dolgokat, de kedden telefonáltak, hogy ha nem visszük azonnal a pénzt akkor nincs terem :( mikor odaértünk akkor már 60 ezer Ft lett a bérleti díj... Visszatekintve sok mindent másképp csinálnék, de viszont ígyis egy szép emlé és élmény volt és a lényeg hogy azóta is boldog házasságban élünk és nagyon szeretjük egymást :)

2014. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%
#21: Azért az, hogy rossz időpontot választasz a fotózáshoz és ezért hunyorogsz a képeken, ne a fotós hibája legyen már. Nem tudom, hogy milyen képekről van szó és nem is szeretnék állást foglalni anélkül, hogy ismerném a részleteket, de nekem ez úgy hangzott, hogy ráerőltettétek a saját elképzeléseteket a fotósra az időpont tekintetében. Amúgy pedig a technikai oldaláról annyit, hogy pláne ha fényképészettel foglalkozol, illene tudnod, hogy erős napsütéses időre amikor magasan van a nap, nem szervezünk fotózást. :)
2014. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 22-es az időpontot nem mi találtuk ki, hanem ők mondták, szinte ragaszkodtak hozzá! De szerintem az előtte felsoroltak is utalnak arra, hogy nem voltak elég profik! Bár ebben a szakmában elég nehéz odáig eljutni, tehát ezzel nem is lett volna baj, ha látom az igyekezetet, de őket nem érdekelte fotós videós apa-fia volt egyébként. De persze egyéb esetben teljesen igazad van, mert sokan választanak rossz időpontot :)
2014. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

22

egy profi fotósnak tudnia kell a legnagyobb napsütésben is dolgozni, és jó képeket csinálni..nehezebb dolga van... De nem lehetetlen

2014. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
33%
Lehetetlen ugyanazt a színvonalat hozni, mint megfelelő körülmények között. Lehet TECHNIKAILAG helyes képeket csinálni, mert ki lehet deríteni az árnyékokat és lehet helyesen exponálni (minimum 2-3 rendszervaku, szoftboxok, megfelelő vezérlő és egy nagy dinamikájú modern FF váz segítségével, ilyen meg a felsőkategóriás 2-300e Ft/ egész napos esküvőnél is többért dolgozó kollégák közül is csak keveseknek van), de ellenfényed gyakorlatilag nincs amit használhatnál, a pár, ahogyan Te is írtad hunyorog, izzad és még sorolhatnám. Mondjuk ha Ő ragaszkodott hozzá akkor valóban nincs képben. Én mindenkinek felhívom rá a figyelmét, hogy nincs felára a külön napos kreatívnak és inkább rászánom külön napon azt a 2-3 órát és dolgozom megfelelő körülmények között, minthogy sz@rt csináljak. Nem vagyunk egyformák! :)
2014. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!