Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te mit csinálnál másképp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
Az esküvő szervezés nem egy könnyű feladat és a netet olvasgatva bakik hada sorakozik. Biztos neked is van rém vagy utólag már mulatságos sztorid, de mit csinálnátok másképp? Mi mire figyeljünk?

2013. dec. 26. 23:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Ami másoknál volt, baki hiba, vagy nevezzük ahogy akarjuk


Legyen ültetés.. Borzasztó, ami akkor megy, ha nincs , itt 1 hely maradki ott 2 közben a kinek nem jutott hely 3-an vannak ..stb



Figyeljetek, hogy a szolgáltatók illően legyenek öltözve..

Bnőm esküvőjén a zenész konkrétan egy narancssárga/zöld csíkos pikében volt egy kopott farmerben, mint egy falunapon..

Másik helyen a fotós a Hawai ingben, az elegáns vendégek közt..

Nálunk 1 felszolgaló nem volt rendesen öltözve...mérges is voltam... De nem volt azért akkora gáz...de nem tudott egy inget venni a főnök, hanem csak egy fekete reklám pólót, mint valami csehóban a pultos..de a színe miatt nem volt annyia gáz..a fotókon sem virít..


Nagy baki: 1,5 óra telik el a leves tálalása, és az utolso főétel lerakása közt.. Egy esküvőre nem beesik az ember, ogy ennyit kelljen várn az ételre..

Ennek az oka:

Nincs eleg tányér, evőeszköz, ezért elmossák közben, és úgy tálalnak fel..de a mosó kapacitása is lassú..

Vagy csak. . Nagyon amatőrök..

Ez megelőzhető....


Nem azt az ételt, vagy nem akkora adagot kapsz, amekkorát megbeszéltetek..


SZERZŐDÉS mindenek felett: a szerződést átírhatod. Ami mintát adnak a szolgáltatók, azok általában csak őt védik, vagy 1-2 alap dolog van az ügyfélre vonatkozóan is..

Igen is bele lehet írni a megbeszélteket.

Mi az amit vállallnak...

Pl a megfelelő öltözetet (nem, nem evidens... Sajnos, mint említettem) a menüt, a méretet..stb

Ha a sülteket visszatálaltatjátok a tálakról, ha a menü ezt tartalmazza:), akkor vissza se vigyék a konyhára, hanem szépn arra az asztalra készítsenek tiszta tálat, és ndezzék rá, űgy ki a konyhába...

Felszolgáltam... Nem véletlenül említem.



Fontos a fotós videős, zenész iszik-e alkoholt...

Ha nem vállalják, hogy nem, akkro fel se kérjétek, mert az azt jelenti 12. Berúgnak, mint a csacsi, amunkájukon meg is látszik...



Legyen menetrendetek, ki mikor hova megy...nem kell hozzá nagy esküvő, hogy ne lehessen követni...

Ismerősnél az utolső pillanatban jutott az eszébe a menyasszonynqk, hogy a virágokért senki sem ment el..

Stb..



Mst ennyi jutott eszembe

2013. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

SOHA ne fizess előre, csak ha láttad amit kapsz. Akkor se, ha jó ismerős, vagy úgy ajánlják, hogy milyen korrekt. Nekünk a dekoros felejtette el a köszönőket, meg elírta a nevemet az ültetőn...ami egy kézzel írt papírdarab volt az igényes nyomtatott helyett... :(

NE intézz mást az esküvő napján. Apám autója volt a menyautó és az esküvő előtt 3 héttel elveszett a rendszáma. Az esküvő napján (pénteken volt) kellett menni a hivatalba...úgy volt, hogy visszajön értünk a fotózás után, de nem jött, mert a hivatalban volt. Másik vendéget hívtuk, hogy vigyen el A-B-be. De nekik kisebb a kocsijuk és alig fértem be a ruhával. :D

A ruhát a fotózás előtt igazítsátok tökéletesre!!Nekem felcsúszott az autóban és 1-2 képen, mire rájöttünk, hogy meg kell igazítani, furán áll...

HA hétköznap van az esküvő, a meghívóba írjátok bele mindenképpen! Egyik fontos barátnőm 2 héttel a nagy nap előtt írt, hogy PÉNTEK????????!!!!!!!! de szerencsére a szertartás előtt 20 perccel oda tudott érni.

Apámnak nem adtak szabit aznapra, így helyette a társa vitt minket mindenhova, de a fotózás közben már ő is szabad lett, így nem okozott gondot.

Amúgy nem tenném újra péntekre, de egy étteremmel így egyeztünk meg, mivel 22-en voltunk...szombatra nagy lagzit akartak ott...nem egyeznék bele, csak a péntek épp hónapfrdulónapra esett...

Inkább farmerbe mennék, de a fotóst a LEGJOBBAT kérném fel, akit csak lehet. Ha 200ezer, akkor annyi!Ezen semmit nem spórolnék. Nem lettek rosszak a képek, de ezen soha nem szabad spórolni.

Ami nem maradt ki nálunk sem és javaslom mindenkinek:

VIDEÓ LEGYEN!!!!! Nem kell profi, de legyen képileg megörökítve a nagy nap. Én is munkahelyemről kértem kölcsön a kis kézi kamerát és életem legjobb döntése volt! :)

25N

2013. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, a videőról megoszlanak a velemények, én nagyon nem bánom, hogy nem kértünk videózást...már most a hányinger kerülget, hogy mégis volt aki kamerázott...

A hideg ráz, ha arra gondolok, hogy valaki látja, én sem fogom megnézni, mert mégjobban felhúzom magam(utálom a hangom , és a mozgó képeket alapból)


Azzal sincsen vajom, hogy másnak fontos!!!!


A fotósról egyezik a véleményünk!!!

Nem érdemes elolcsósítani... Ennyi erővel inkább ne legyen, vagy akárki tud fotózni..

2013. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is annak a híve vagyok, hogy legyen ültetési rend, kártyával. Nálunk nem volt, ennek következtében ahogy megérkeztek a vendégek, úgy foglaltak helyet. (a szórvány helyekről most ne is beszéljünk)Persze, drága férjem népes családja a főasztal körüli helyeket kapásból elfoglalták, úgyhogy a keresztapám, akik egyben a násznagyom volt, már csak az asztal végére ülhetett. Hogy még se legyen ennyire ciki a dolog, szüleim is oda ültek melléjük. Ebből sértődés volt.

Régebben azért tudták a rendet ültetőcédula nélkül is: a közeli és idősebb rokonok ültek a főasztalhoz legközelebb, korban, rangban távolabbiak távolabb, és az asztalvégen pedig a fiatalok, gyerekek. Az arány pedig megfelelt a menyasszony és a vőlegény rokonainak arányához. De ezek a tapintatlan tuskók mindezt már nem vették figyelembe.

Tehát: feltétlen ültetőcédula!!!:)

2013. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Öröm látni, hogy így álltok a fotósválasztáshoz. Írtam két cikket a fotósválasztásról és a vele való együttműködésrôl.Akit érdekel és ír egy privátot annal szívesen elküldöm a linkjüket. Sok boldogságot nektek!:)
2014. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A fotóssal egyetértek. A miénk egy ismerős volt, éjfélre telehányta a szórakozóhelyet, úgy berúgott...


Én szerencsére megvásároltam a ruhát, másnak is mindig ezt javaslom! Az a tied, azt csinálsz vele, amit akarsz, nem úgy vigyázol rá. Az enyémnek pl. leszakadt a csipke az alján a lagzi közepén, mert a férjem rálépett. Hugom elővett egy ollót, és levágta a fityegő csipkedarabot. :D Nem kaptam sírógörcsöt, hiszen az enyém, nem kell visszaadnom. Ha akarom, később megvarratom.


Ne a menyasszony tartsa kézben az egész napot! A vőfély nekem hatalmas segítség volt, de hugom, a koszilányom és anyukám is hatalmasat teljesített aznap.


Legyen nálad zsebkendő!A templomi szertartást végigszipogtam, mert nem volt nálam. Végül anyukám felállt, és a kezembe nyomott egy köteg zsepit, mikor mindenki megunta, hogy a menyasszony fél órája szipog.


Az apró bakik, hibák elkerülhetetlenek! Ezekkel együtt szép a nap, ettől lesz emlékezetes.


A legfontosabb: Ne stresszeld túl!!

2014. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a mai napig rejtély, hogy húgom miért tartott egy ollót a lagzi napján a kis csilli-villi táskájában... :D (Utolsó vagyok.)
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#17: Ez egyszerű. Nekem (mivel fotósként gyakorlatilag én vagyok a legközelebb a párhoz aznap így én találkozom a legtöbb problémájukkal is először) mindig van a táskámban:


- ásványvíz

- müzliszelet

- szigszalag

- cellux

- horgászdamil

- biztostű

- szike


és néha olló is. Ezek bizony jól jöhetnek egy esküvőn. (Én meg gyúrni járok, hogy elbírjam a táskámat amibe a négy objektív, a két váz és számtalan kiegészítő mellé ezek is beférnek, de ez így szép. ;))

2014. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
a szike minek? :D
2014. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindent könnyen elvág, nem tudnám egy kezemen megszámolni, hogy hányszor volt rá szükség, kilógó cérnaszálakat, rögtönzött díszletet, celluxot, szigszalagot vágni vele. Jó ha van! ;)
2014. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!