Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te mit csinálnál másképp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
Az esküvő szervezés nem egy könnyű feladat és a netet olvasgatva bakik hada sorakozik. Biztos neked is van rém vagy utólag már mulatságos sztorid, de mit csinálnátok másképp? Mi mire figyeljünk?

2013. dec. 26. 23:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyetlen dolog vol, de az sajnos megkeserítette az egész napot és sajnos még mindig nagyon elkeseredek ahányszor csak eszembejut, úgyhogy erre nagyon figyelj. Az esküvő előtti napon kicserélték a ruhámat. Sose fogom megtudni, hogy hogy és miért, de nem azt kaptam, amit még előtte 3 nappal is próbáltam. Már félévvel előtte kibéreltem a ruhát, álmaim ruhája volt, tökéletes, nagyon jól állt. Többször is voltam próbán, rám igazították, vettem hozzá egy melltartót, amit belevarrtak, vettem rá egy masnit, amit rávarrtak. Az esküvő előtti szerdán voltam az utolsó próbán, tökéletes volt minden. Pénteken mentem érte, már be volt csomagolva, de láttam a kicsit átlátszó zacskón keresztül a rózsaszín masnimat, így nem is gondoltam, hogy baj van. Kérdeztem, hogy próbáljam még fel, mondta, hogy nem kell, nem változtatott semmit. Hazavittem anyukámhoz és csak szombat délben mentem felöltözni. Akkor vettem észre, hogy nem az a ruha. Hasonló volt a modellje, de kisebb, rövidebb, sokkal szarabb, gagyibb minőség, sehogyse állt rajtam, kint volt belőle az egész mellem. Persze üvöltve hívtam a nőt, mire ő angyali hangon közölte, hogy enm tudja miről beszélek, az az én ruhám, rajta van a masnim, benne a melltartóm, ő nem változtott rajta semmit. A szlaon zárva volt, nem tudtam hol lakik, el voltunk már késve, nem volt mit tegyek, abban voltam egész nap. A fotózást végigbőgtem, katasztrófák lettek a képek is. Hétfőn visszamentem és elkezdtem cirkuszolni, mire megjelent a férje is a nőnek és még ők kezdtek el fenyegetőzni. Mondtam, hogy nem fizetem ki, amíg nem mondják meg, hogy mi történt. Erre kihívták rám a rendőrséget. Aozk kijöttek és annyit mondtak, hogy ha hordtam a ruhát ki kell fizessem, max beperelhetem, de ha nincs bizonyítékom, akkor úgyse érek el vele semmit. Így annyiban maradt az egész. Persze, utána elmeséltem sok helyen és visszahllottam, hogy abban a szlaonban ez nem volt egyedi példa. Hallottam 2 esetről is, mindkettőnek kicserélték az esküvő előtt. Gondolom vannak nekik szép szalon ruháik, amit rápróbálnak a vevőkre, aztán valami gagyit adnak oda. Szóval erre nagyon figyelj, csinálj sok képet a ruháról és tüzetesen nézd át mielőtt elhozod. Ezen kívűl nálunk minden jó volt, mondjuk a Dj elég szar volt, ha rajta múlt volna meg lett volna halva a buli, szeremcsére volt zenekar is, ők tartották a fronot. De az már meg se kottyant a ruhaügy után. Sok boldogságot!
2013. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
:O első, tudnál a két ruháról képet küldeni? csak kíváncsi vagyok, mekkora volt a különbség
2013. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
És ez melyik ruhaszalonban volt, első válaszoló? Budapesten? Szerintem nyugodtan írd ki, jobb is ha az ilyen szalonnak terjed a 'híre'.
2013. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos(vagy szerencsére?) nincs képem az eredeti ruháról.
2013. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyváradon volt, Ada szalon a neve...
2013. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
a Tékozló homárra posztold ki a történeted, hogy más is tudjon erről.
2013. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
1es,ez nagyon durva. Én elájultam volna azt hiszem. Habár az majdnem meg is történt nálam. Késésben voltunk és a ruhát egy kicsit szorosabbra fűzték,mint kellett volna,nem is vettem azt észre,amig nem kellett hosszabb ideig ülni,na utána rosszul lettem,ebédelni egyáltalán nem birtam,úgyh ez egy kicsit hangulatromboló volt,de aztán helyrejöttem és jó volt minden.
2013. dec. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Arimateia ***** válasza:
92%

Unokatesóm esküvőjére messziről érkezett a tanú, aki a sok csomag közül pont az ünnepi ruháját hagyta otthon.(pasi:) )

A menyasszony szülei SOS elmentek vele öltönyt, inget vásárolni, közben a menyasszonyt egyedül hagyták. Mi korábban érkeztünk, és ott találtuk bőgve, egy szál harisnyakötőben, alsóruházatban, mert egyedül nem tudta felvenni az abroncsos ruhát. (a mobilt nem hallották)

Konklúzió: Bármi is történik, nem árt, ha a menyasszony közelében mindig marad egy segítő.

2013. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Arimateia ***** válasza:
100%

Egy távoli ismerős esküvőjén külön mikrobuszt béreltek, aki ide-oda ingázott a lagzi helyszíne és a szállások között, hogy a vendégek nyugodtan tudjanak mulatni, ne kelljen autóba szállniuk.

Ez tök jó ötlet, de érdemes odafigyelni a sofőr személyére. Rám speciel a frászt hozta. A többieket már kitette a szálláshelyükön, és amikor egyedül maradtam, útközben elkezdte fogdosni a lábamat, erőszakoskodott, mindenáron el akart vinni egy numerára. A 10 perces út helyett fél órán át körözött velem egy számomra teljesen ismeretlen, kihalt helyen, én már a kulccsomómat markoltam, hogy vészhelyzetben kinyomom vele a szemét. Ennyire még nem féltem soha.

Utólag hallottam, hogy nem ilyen durván, de másoknál is próbálkozott a fizetése mellett egy kis természetbeni juttatással.:S

2013. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elindulnak a tanúk valaki ellenőrizze az irataikat... A sógorom otthon felejtette 100 km rel arrébb az igazolványát, a lánykikérő alaktt kerítettünk a násznépből valakit, hogy ő legyen...


Fele annyit idegeskednék...


De szerencsére minden klappolt, semmit nem csinálnék másként...ami baki volt, azon sajnos nem tudnék én változtatni, de a kisebb gikszerek benne vannak a pakliban..



1.

Ez nagyon durva... Már értem hogy a szalonos, miért mondta, hogy nézd beletettem a zsákba..ezt is azt is... Nzd meg mégegyszer, mielőtt elmentünk...én néztem nagyokat, hogy mit kell ezen túlspilázni..ezek szerint nem véletlen figyeltek oda, hogy lássam az kerül be, amit akartam...

2013. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!