Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjuk őket az esküvőnkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjuk őket az esküvőnkre vagy felesleges mivel utálnak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk eljegyezve, eljegyzési bulit sem tartottunk mert nem igazán lehet a családok között ilyesmit.

Viszont augusztusra tervezzük az esküvőt, polgári és református templomi viszont az én családomból.baráti körömből kb 10 fő lenne összesen, nem akarok olyat meghívni akivel semmilyen kapcsolatba vagyok!



Viszont most jön a fekete leves párom családjából lennének kb 30an ha jól számolom, van 5 testvére azokból szinte egyikkel sem vagyok jóba, de nem csak én a párom sem.

Minket sosem keresnek, zavarják hogy mi nem vagyunk szegények hanem dolgozunk normálisan, és nem úgy mint ők iskola padból már mentek gyereket gyártani, de én nem utálkozok csak ez a való igaz!


Nagy lakodalmat ebből kifolyólag nem is szeretnék, esküvőt viszont szeretnénk, csak nem tudom mi volna a jó, meghívni őket vagy sem.

Illetve ha meghívjuk akkor majd eldöntik hogy ott lesznek-e vagy nem?!


2013. dec. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
MIndenképp illik őket meghívni. Ha szerencsétek van, nem mennek el.
2013. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen úgy illene hogy meghívjátok őket, ha nem teszitek később ebből is csak konfliktus lenne. És persze megadni egy határidőt, hogy meddig jelezzenek vissza tudnak-e jönni vagy sem (gondolom az étterem miatt ezt jó tudni). Ha a válasz nemleges, vagy nem jeleznek vissza akkor részetekről letudva, ti udvariasak voltatok.
2013. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom anyja és egyik tesója nem voltak ott az esküvõn, nem is hívtuk meg õket. Nálunk az volt a feltétele ha eljönnek az egyházi esküvõre, akkor a polgárira is meg lesznek hívva (egy hónap volt a két idõpont között). Fontosabb volt nekik egy másik program... Az egy hónap alatt nem is kerestek, hogy bocsánatot kérjenek így eggyértelmû volt a döntés.
2013. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a párodnak kell döntenie.
2013. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Hívd meg őket, ha van egy kis eszük nem mennek el. 5 testvérből egyel sem szimpatizálni azért nem semmi. Pedig a leendő férjed is abból a családból vala, vagy honnan. Hacsak nem tombolán nyerték.
2013. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálni semmit sem.
2013. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

"gondolom az étterem miatt ezt jó tudni"


Persze ki nem állhatják egymást, de még etessék is meg őket?

Kérdező! Küldjetek nekik gesztusból meghívót a szertartásra, de kajálni csak azokat invitáljátok, akiket tényleg szeretnétek, hogy ott legyenek.

2013. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Bízd a párodra a döntést, ne befolyásold.
2013. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a párod döntse ezt el.
2013. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!