Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha alá kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha alá kell fűző/míder? Miért jó, ha van? Felesleges?

Figyelt kérdés
Neked volt?
2013. okt. 30. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve beépített fűzős volt a ruhám, ezért felesleges lett volna. Teljesen ruhafüggő.
2013. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell, miért kéne. Azért jó, mert ha van rajtad egy kis felesleg, akkor azt összefogja, és karcsúbbnak látszódol.

És ahogy már írták, sok ruhában bele van építve.


Nekem lesz, mert így is túl vékony vagyok.

2013. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
túl vékony vagy? és akkor szedje össze azt a 2 dkg-ot rajtad? :D
2013. okt. 30. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell, ha valaki teltebb és a ruha szabása olyan, hogy szorosan az alakra simul. Vékony nőknek felesleges. Azonfelül a fűző elég kényelmetlen is.
2013. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes ruha alá nem kell. Főleg, hogy a műanyag fűző/míder nem ér semmit, csak az acélmerevítős.
2013. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 30. 21:19
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező, szerintem egyértelműen írtam.

Nem magamra értettem, mivel nekem felesleges lenne, hanem általában arra szolgál, hogy a pár kiló pluszt összetartsa.

2013. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
bocsi, ezt írtad: "Nekem lesz, mert így is túl vékony vagyok."
2013. okt. 30. 21:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell, ha a menyasszony dereka, csípője vastagabb, hurkásabb. Szépen összefogja, lesimítja a kontúrt, karcsúbbnak látszik tőle és szebben mutat a ruha is. Akkor is jól jöhet, ha a melleket kell megtartani, hiszen a melltartópánt sok ruhafazonnál kizárt, így alulról kell megtámasztani őket.
2013. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt. A ruha fölső része halszálkásan volt eleve merevítve, nagyon szép tartása volt, plusz alig voltam 47 kg, szóval nem kellett.
2013. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!