Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol legyen a nászút? Földközi-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen a nászút? Földközi-tenger szigetei érdekelnek minket.

Figyelt kérdés
Ha lehet, tapasztalatokat mondjatok. Szicília, Kréta, Málta, Ciprus, Ibiza, Korfu, más görög partoknál lévő szigetek, stb.

2013. nov. 26. 10:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Máltán voltunk nemrég, nagyon jó hely, de nyáron állítólag kibírhatatlan a klíma. Októberben jártunk ott, bőven lehetett még fürdeni a tengerben és az idő is nagyon szép volt, ha újra mennék, akkor is ezt az időpontot választanám. Nyári nászúthoz ezért nem ajánlom, csak tavasszal vagy ősszel.
2013. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

2-es, csak a tapasztalatok érdekelnek... De akkor majd máshol keresek.

10-es, most először kérdeztem meg... Bocsi, de nem találtam hasonló kérdést...

A többieknek köszi!

2013. nov. 27. 08:57
 13/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok...


Én értettem...azért is írtam le, hogy mindenkinek más az izlése, így olvasva, és kis kommentekkel nem fogod tudni megállapítani, hogy kihez vagy hasonló típus, ezáltal kinek a véleményére halgass igazán. Ez az oldal ehhez túl személytelen. Viszont találszolyan fórumot, ahol jobban lejön melyik hely milyen...

2013. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi Cipruson voltunk, de az sem mindegy melyik reszere megy az ember es milyen igenyeid vannak.
2013. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Korfun voltam és gyönyörű. Glyfada is, de az egész sziget csodás.
2013. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hát Korfu elvileg a "zöld sziget". Én úgy láttam a sok gaztól zöld és így már nem jött be annyira. Tényleg nem tetszett, a patkány is sok volt.
2014. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az előzőhöz hozzáfűzve, azért volt szép is, pl. Sissy kastélya. Illetve mikor robogóztunk, gondoltam, levághatunk egy hosszabb utat, így betévedtünk egy olajfaerdőbe, az mesés volt szó szoros értelemben. Kitalálni belőle már nem volt annyira mesés, de valahogy kijutottunk :)
2014. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!