Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol legyen a nászút? Földközi-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen a nászút? Földközi-tenger szigetei érdekelnek minket.

Figyelt kérdés
Ha lehet, tapasztalatokat mondjatok. Szicília, Kréta, Málta, Ciprus, Ibiza, Korfu, más görög partoknál lévő szigetek, stb.

2013. nov. 26. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az álmom Ciprus 7 éves korom óta. :)
2013. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

így sorban...


lgyetek egy kicsit döntőképesebbek...

jövőre, igaz nem nászútra mi Máltára megyünk, unokatesóm tavaly kiköltözött, ő imádja.

Az édesanyja Görögországra esküszik, minden évben min 1szer ha nem 2szer kimegy 1 hétre...

A máltai lány tesójáék pedig Tunézia fanok (igaz ez nem volt a sorban)

Én speciel jobban szeretem Magyarországot...miden évben elmegyünk valahova 1-1 napra, "nyaralni" pedig általában városnézősre megyünk külföldre, plusz 1 hét Balcsi..


Azt próbálom érzékeltetni, hogy mások elmondása alapján ne válasszatok, mert mindenki más ember, és mások az igényei, és az ízlése

2013. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
ui: nászúton Zürichben, Bernben, és Prágában voltunk
2013. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Én ezek közül csak Krétán voltam még. (nem nászúton, csak sima nyaraláson). Gyönyörű a táj. Olyan kékeszöld színű vizet még sehol sem láttam, mint ott, egy-két szakaszon. Ezen kívül vannak magas hegyek, fennsíkokkal, ahová el lehet autókázni, kirándulni, ki mit szeret. Szantorini szigete viszonylag közel van, ha jól tudom kb. 150 km, gyorshajóval 2-3 óra utazás. Ide sajnos nem jutottam el, de aki volt ott, csak áradozni tud róla, hogy meseszép.
2013. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Korfut, Krétát, vagy Szicíliát választanám :)
2013. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem a görög szigeteket. Az abszolút kedvenc Idra és Mykonos. Nagyon tetszett még Naxos, Paros, Antiparos, Milos és Lesbos is.


Nekem pl. Kréta, Santorini nem jött be. Zakynthos pedig inkább semleges volt.

2013. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Korfura szívesen elmennék, párom a Maldív szigetekre:)
2013. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szardínia!!!!!!!!! Fehér homok, kék ég, kék tenger. Olyan szép mint a Karib-tenger, de van kultúra is, és csodás vadregényes felejthetetlen hely.

Érdemes a déli parton szállást keresni.

2013. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kirándulni is akartok vagy csak strandolni és romantikázni? Szicília, Kréta teli van jó helyekkel, amiket érdemes bejárni. Nekem Korfu annyira nem jött be. Zakynthos kicsi és egész jó szállodák vannak. Ibiza meg bulis hely. Szezon elején voltunk, akkor még nem volt olyan sok turista, de teli van jobbnál jobb diszkókkal, ami vonzza az embereket. Cserébe viszont rengeteg homokos strandja van és nagyon szép.

Én először képeket nézegetnék, aztán ami megtetszik, oda szervezném a nászutat. Mi Krétán voltunk :)

2013. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
23%
Hányszor kérdezed még meg???
2013. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!