Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korai az esküvő előtt majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az esküvő előtt majdnem egy évvel megvenni a ruhát?

Figyelt kérdés
Egy távoli ismerősöm árulja az esküvői ruháját, ami nagyon tetszik nekem és jó áron adná el. Már fel is próbáltam, de hízékony típus vagyok, sokat ingadozik a súlyom. Nem fűzős a ruha, így állítani sem lehet rajta. Most pont jó rám, de ha 3 kg-ot hízok, akkor szerintem már nem jön fel rám. Meg merjem így venni?
2013. szept. 29. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennem meg.
2013. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném meg.

Nemcsak a kilók miatt, hanem ki tudja, hogy egy év múlva nem lesz-e egy másik ruha, ami jobban tetszik. Változik az ember ízlése is.

2013. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon korai. És egyáltalán nem vennék, inkább kölcsönöznék. De ízlések és a pofonok...
2013. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 besenyőpistabácsi ***** válasza:
72%
Én inkább most mennék férjhez a helyedben, ha pont jó a ruha!
2013. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges ruhát venni, kín lesz eladni.
2013. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Olcsóbb, mint a kölcsönzés. Igazából az ismerősöm is csak azért adja el, mert nincs hol tárolnia a garzonlakásában.
2013. szept. 29. 15:32
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha megvettem, onnantól esküvői ruhára rá sem nézek.
2013. szept. 29. 15:32
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

3as. valószínű olcsóbban veszi, mint kölcsönzi. És ha továbbadja, még pluszban nyerhet is rajta.


Ha nagyon tetszik és biztos vagy benne, megvenném. Mondjuk az ár is számít. Mert ha 30ért adja, megveszed, de végül megtetszik másik, még azt is megkockáztathatod, hogy veszel egy másikat, ezt meg majdcsak el tudod adni. De ha 70-80ért veszed meg, nem lesz szíved másikat venni - nekem legalábbis nem lenne.

2013. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Fölösleges, főleg hogy 30 ezerért tudsz kölcsözni esküvő előtt 3 hónappal, állíthatósat, fűzőset, amit tökéletesen rádszabnak, varrnak, kitisztíttatnak, és kb 300 ruha közül tudsz válogatni egy átlag szalonban.
2013. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

8as vagyok, válaszom 3nak és 5nek is szólt.


Amúgy én sosem értem, mi a ráció abban, hogy 100-120e-ért kikölcsönzünk valamit 3 napra a miénk, de jobban kell rá vigyázni, mint egy újszülött gyerekre, mert "jajj ha baja lesz, bukom a kauciót" ami nem ritkán a ruha 50-70%-a.

Megvenni pedig olyan potom pénzekért lehet gyönyörű ruhákat (és nem az ebay-re gondolok) akár másodkézből is, amit aztán el is tehetsz, de akár el is adhatsz, hogy pénzügyileg sokkal-sokkal jobban jársz vele. És akkor az a TIÉD, nem csak kölcsön, dupla pénzért...

2013. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!