Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A mi esküvőnk lesz neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mi esküvőnk lesz neki az első esküvő, amin valaha volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom még sosem volt esküvőn, azt mondja el sem tudja képzelni milyen az, bár youtube-on már megnéztünk egy-két esküvős videót együtt. Így fél belevágni a szervezésbe is, hiszen nem tudja, hogy mit kellene egyátalán. Tudnátok olyan leírást (linket) küldeni, ahol jól le van írva minden, egészen a legapróbb dolgokig. Túl hosszú ne legyen a szöveg, mert akkor arra hivatkozik, hogy nem ér rá elolvasni. :)

29/N


2013. szept. 19. 06:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Az én férjem sem volt még esküvőn a mienk előtt.( tavaly volt) Szóval én és anyukám tudtuk mi az esküvő és a szervezés, és nekiálltunk szervezni. A férjemnek is elmondtuk a dolgokat na most termet kell foglalni, mit szólsz hol legyen, most fotós kell én ezekre gondoltam te mit gondolsz. Szóval mi mindig tudtuk mi van soron és akkor a férjem véleményt mondhatott, közösen választottunk. Ő nagyon izgult, nem tudott táncolni stb... Az esküvő előtti este kérte mutassak neki videókat a youtubon, és tanítsam meg táncolni. Szerencsére volt érzéke hozzá. Szóval hüly.eség a legapróbb dolgokig követni bárkinek a leírását is. Mert nekem hiába van leírva a kikérő ha én hüly.eségnek tartam úgy hogy már együtt éltünk. Szóval nem kell leírás, hanem te gondolom voltál már esküvőn tudod hogy na ezt akarom, ezt kihagynám és neki is elmondod és közösen döntötök. Tehát nem kell túlzásba vinni a dolgokat. Az én férjem sem olvasott volna el hosszú szöveget, meg keresett volna kifogást, azért mert már előtte hónapokkal félt, izgult.Az esküvő óta meg azt hajtogatja hogy de h.ülye volt és nem kellett volna ezen problémázni, és alig várja hogy valaki máséra menjünk ahol nem ő lesz a középpontban és nem kell izgulnia. Szóval vedd át az irányítást, vázold fel nagy vonalakban mit kell tenni, igazítsd a ti igényeitekhez, pénzetekhez. Ennyi.
2013. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de hatalmasat nevettem.

Kicsit elképzelhetetlen számomra a szituáció, hogy vkinek semmiféle infója nincs arról hogyan néz ki egy esküvő.

Ezek szerint nincsenek barátai és rokonai a leendőbeli férjednek, nincsenek ismerősei, akik meséltek volna a sajátjukról? Nem azt a tényt vonom kétségbe, hogy még nem volt esküvőn, hanem azt, hogy semmit nem tud róla.

A szülei sem meséltek neki a sajátjukról? (amennyiben a párod árván maradt, akkor elnézést ezért a megjegyzésért)

Tényleg olyan ember, aki nem néz tv-t, nem olvas újságot, nem netezik? Nem látott még az utcán vonulni nászmenetet (esetleg templom előtt)vagy autókonvojt, ahogy dudálnak?


A szervezést egyértelműen te vedd a kezedbe, de kérjed ki a párod véleményét mindenről. Lépésről-lépésre gondold át, hogy te mit szeretnél (ruha, torta, étterem,...színek, formák, vendégek), és ez alapján beszéld meg pároddal dolgokat.

2013. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mivel az én férjem sem volt még esküvőn válaszolok neked én is. Pl az én férjemet soha nem érdekelték az esküvők, hidegen hagyta őt, mert hülyeségnek tartotta. Nem volt senkién, mert olyan hüly.e nevelésben részesült, hogy a kikapcsolódás , szórakozás, buli az nála ellenérzéseket váltott ki. Gáz ilyet olvasni de ez volt náluk a normális. Mellettem nagyon megváltozott és rájött a dolgok lényegére. És szerintem a férfiak nem nagyon foglalkoznak előtte amúgy se ilyen dolgokkal, főleg nem olvas ilyen témájú újságot, vagy nem nézte az ilyen jellegű filmeket stb.. Szóval én felvázoltam neki és ennyi.

2013. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk jövőre lesz az esküvőnk, az én párom sem volt még soha senkién. Kb. 1 hónapja szervezzük, én elmondok neki mindent, mi hogy lesz, mi kell, kikérem a véleményét, együtt mentünk/megyünk megnézni és lefoglalni a szolgáltatókat. A lényegi részeket én választom ki, aztán kikérem a véleményét és ha mást akar, akkor változtatunk. De ez szerintem a legtöbb esküvőnél így van, mivel az esküvő szervezése leginkább a nőket izgatja, a férfiakat már kevésbé és ez teljesen normális szerintem.
2013. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az én férjemet érdekelte a saját esküvője.
2013. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!