Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A mi esküvőnk lesz neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mi esküvőnk lesz neki az első esküvő, amin valaha volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom még sosem volt esküvőn, azt mondja el sem tudja képzelni milyen az, bár youtube-on már megnéztünk egy-két esküvős videót együtt. Így fél belevágni a szervezésbe is, hiszen nem tudja, hogy mit kellene egyátalán. Tudnátok olyan leírást (linket) küldeni, ahol jól le van írva minden, egészen a legapróbb dolgokig. Túl hosszú ne legyen a szöveg, mert akkor arra hivatkozik, hogy nem ér rá elolvasni. :)

29/N


2013. szept. 19. 06:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Hááát, ez eléggé kifogásnak tűnik. Ha nem is volt még esküvőn, legalább a médiában találkozhatott vele. Nem egy agysebész szakvizsgáról beszélünk.

Ha meg le van írva, nem ér rá elolvasni.

Egész biztos, hogy nem csak óvatos próbálkozás a részéről, hogy miért bújjon ki alóla?

2013. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell bonyolítani a dolgokat, a lényeg, hogy amikor kérdezik, akarje-e, mondja, hogy igen és húzza fel a gyűrűt neked, amit az orra alá tolnak. Illetve az ajándékokat köszönje meg. A többi meg majd alakul valahogy. Én nem készültem egyik esküvőmre se semmit.
2013. szept. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Az esküvőre nem kell különösebb előkészület. Bejelentkeztek az anyakönyvvezetőnél, visztek két tanút, és ennyi.

A lakodalomra kell sok előkészület. De arra nincs feltétlenül szükség.

2013. szept. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Az anyakönyvvezetőnél/templomban van előzetes megbeszélés, ott nagy vonalakban elmondják, mit kell tenni,majd az utasításoknak megfelelően eljárni: kérem az ifjú feleséget,írja alá..., csókolják meg egymást, stb.

A lakodalom megszervezésére fel szoktak kérni egy járatos embert,vőfélyt, aki levezényli az egész napot, kikérés,ünnepi ebéd, műsorszámok, vetélkedők.

De egy estebéd megszervezését is vállalják az étterem illetékes alkalmazottai. Biztos, hogy aki nem szeret középpontban lenni, azt feszélyezi a ceremónia, ahol mindenki őt nézi, de túl lehet élni:)

2013. szept. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
"Túl hosszú ne legyen a szöveg, mert akkor arra hivatkozik, hogy nem ér rá elolvasni." Hát, ez nagyon gagyi! A párod hol élt eddig, hogy-hogy el sem tudja képzelni? Biztos, hogy el akar venni?
2013. szept. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ezek kifogások!A lakodalom olyan lesz,amilyet ti elképzeltek,nincsenek kőbe vésett szabályok.A polgári szertartást két mondatban el lehet mondani,ha vallásos,akkor arról magyarázni sem kell.Aki akar valamit megoldja,aki nem az kifogásokat keres.A saját esküvőjére pedig igenis szánjon 15 perc olvasást,már ha tud olvasni és nem egy óráig tart egy oldal átböngészése.
2013. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Én láttam 1-2 esküvőt, mielőtt mi összekötöttük az életünket. El is döntöttem, hogy nekem erre nincs szükségem. Sorfalak között vonulni, tudva, hogy a cipőmtől a fejékemig beszéd tárgya vagyok. Összetrombitálni rég nem látott rokonokat, nyüzsgő karon ülőket.Mivel nem férjhez adtak, mint ifjú leánykát, hanem felnőttként döntöttünk a házasságunkról,megbeszéltük a párommal, hogy két tanúval házasodunk, majd szűk körben elköltünk egy estebédet. Ez nem működhetett volna,ha a párom meg hé tországra szólót akart volna. Persze volt a rokonságban, munkatársak között, aki húzta az orrát, de mi egyet gondoltunk a párommal. Én megértem a kérdező barátját, ha őt feszélyezi ez az ide kell állni, oda kell menni felhajtás. Nem azt jelenti feltétlenül, hogy nem akarna házasodni, csak a felhajtástól tart.
2013. szept. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem a felhajtástól tart,mert még arra is lusta,hogy alaposan utána nézzen a dolgoknak.Egyszerűen nyűg neki és ez jó kifogás,hogy nem volt még ilyenen.Aki nősülni akar,az tesz érte.
2013. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek is a mi esküvőnk volt élete első esküvője. Mindent amire szükség volt elmondtam neki, hogy miért kell, nem mindent egyszerre, hanem apránként. Így mi szépen lassan kitaláltuk, hogy mit szeretnénk. Nálunk is ő telejsen aktívan részt vett a szervezésben. Interneten is ha valami eszébe jutott annak utánaolvasott.
2013. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Na, valaki jól lepontozott itt mindenkit, biztos a nap indulásához meg is lett a jókedve.Valakinek érezheti magát, mert sorba nyomhatta a piros kezeket. Pedig a kérdező kérdezett, és mindenki elmondta, mit gondol a kérdésről, s a kérdező kiszemelgeti, amit hasznosnak talál. Tudom, amit írtam 0% hasznossággal bír, de magamnak nem adhatok piros kezet.
2013. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!