Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kiket szokás már meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket szokás már meghívni esküvőre?

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz az esküvőnk, és elkezdtem összeírni a vendéglistát (a Párom teljesen rámbízta, tudja, mennyire szeretek szervezkedni :)).

Viszont van pár ember, akiket nem tudom, hogy szokás-e már meghívni. Párokról van szó. Párom unokatestvére például 21 éves lesz áprilisban, 3 éve vannak együtt a párjával. Párom nem igazán tartja velük a kapcsolatot, ünnepeken a nagymamánál találkoznak, és ennyi, de a lány szülei Párom keresztszülei, szóval mindenképpen meg lesznek hívva. A lány barátjával én eddig egyszer találkoztam, idén karácsonykor. Őt például illik meghívni? Meg nekem is van egy unokatestvérem, akit a régi idők miatt fogok meghívni, mert kiskorunkban egész gimiig nagyon jóban voltunk, de azóta kb. nem is beszéltünk. Rokonoktól tudom, hogy most van egy nagyjából féléves kapcsolata egy majd' 10 évvel fiatalabb lánnyal. Őket hogyan hívjam meg? Unokatestvérem szülei nem élnek már, szóval nagyjából egyedül jönne, ha jönne.


Meg van még pár ilyen kétes emberke. Mit tanácsoltok?


2013. szept. 12. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi párom keresztszüleivel vagyunk igy!Még azt sem mondhatom h évente egyszer találkoznak,mert nem.De meghivjuk öket.Ugy gondoltuk h igy nem lesz sértödés.És innentöl kezdeve mi megtettük sztem a magunkét,ha eljönnek ott lesznek ha nem nem!
2013. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyanokat hívjatok meg, akikkel ténylegesen tartjátok a kapcsolatot.


Pl nálunk a férjem az unokatestvéreit, nagybátyját és a feleségét sem hívta meg mert nem kedveli őket, de az is igaz, hogy évente 2x találkoznak, tehát nem valami sűrűn. Így nem hívta ,meg őket. Amúgy a férjem nővére se hívta meg őket amikor ő házasodott 3 éve:D


Nekünk csak annyit mondtak, hogy miért volt titkos esküvő:D Nem volt az, csak ....na mindegy:)


Akinek pedig van párja, azt tényleg párban hívjátok, akár 1 hónapja vannak együtt akár több éve.


27/N

2013. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mekkora lesz a lagzitok? Hány ilyen kérdéses pár/személy van a listán?


Csak azt akarom ezzel kifejezni, hogy ha elég nagy a tervezett lagzi, és van ilyen két-három kérdéses, "18 éves unokatestvér barátját meghívjam-e" eset, hát szerintem hívd meg, az a két-három plusz fő már bőven elfér egy lagziban, fel sem fog tűnni.

21 éves lánynál a három éves kapcsolat komolynak számít, velük mindenképpen párban kell számítani.

A te unokatestvéred vagy egyedül megy, vagy egy olyan lánnyal, akit fél éve ismer? Mi a kérdés? Ugye nem akarod, hogy tök egyedül üldögéljen egy asztalnál, idegenek között? Az ő esetében szerintem az is mindegy, hogy mennyire komoly a kapcsolat, és hogy mennyi ideje ismerik egymást.

Szerintem.

2014. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!