Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsúra kiket szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsúra kiket szokás meghívni?

Figyelt kérdés
Leánybúcsúm lesz. A tesóm szervezi elvileg, de kérte, mondjam meg, kiket szeretnék, ha ott lennének. Nem tudom, mi a szokás. Csak azokat a hajadon lányokat szokás meghívni, akik a lagziban is ott lesznek? Mert akkor jó kevesen leszünk, meg nem is ismerek mindenkit olyan mélyen... Vagy szokás a haveri barátnőket meghívni, annak ellenére, hogy a lakodalomban nem lesznek ott?
2012. júl. 26. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Főleg lányokat (meg egy-két chippendale-fiút)!

A lagzi-meghívásnak semmi köze nincs a leánybúcsúhoz.

Az utóbbi egy haveri buli, a lagzi meg inkább családias!

2012. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem elég sértő meghívni embereket a leánybúcsúra, az esküvőre meg nem. Nálam legalábbis furán venné ki magát.
2012. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
barátnőket,meg pasikat..táncos valamit.:D
2012. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőket, mindegy hogy hajadonok vagy nem. Az sem baj, ha nem hívtad őket a lakodalomba. Ez egy buli, elvileg azért találták ki, hogy a menyasszony még utoljára lányként mulasson a barátnőivel. Senki nem fog megsértődni, ha ide meghívod a lagziba meg nem.
2012. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

engem

38/f / 22 cm/

2012. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom nekem az olyan furcsa,hogy olyan is meg van hívva, aki nem lesz ott a lagzin.

Szerintem totál kellemetlen egy olyan szitu, amikor önfeledten, kicsit piásan tervezgeti a társaság egy része,hogy milyen lesz a lagzi, aki meg nincs meghívva, az hallgat nagyokat!

Nekem a legszűkebb, legjobb barátnőim voltak ott. 10-en voltunk és bőven elég volt. Én nem láttam értelmét,hogy olyat is meghívjunk, aki mondjuk a férjem barátjának a felesége, de kb. évente egyszer beszélünk!

2012. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenkinek ment a zöld kéz!

Nekem is azok az aggályaim, hogy nem ciki-e CSAK a leánybúcsúra meghívni valakit, sőt, olyat meg nem meghívni, akit a lagziba meg meghívtunk.

De akkor asszem csinálok egy jól definiálható megkülönböztetést: a lagzi az lagzi (ahol rokonok vannak, meg olyanok, akiket meg kellett hívni stb.), a leánybúcsú meg olyan lesz, mint egy buli, és azokat hívom meg, akikkel amúgy is bulizni mennék - függetlenül attól, hogy hivatalosak-e az esküvőre vagy sem.

Köszi még egyszer!

2012. júl. 28. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában azokat szokás, akikkel a lagziban is együtt akarsz bulizni!

De hívhatsz bárki mást is, csak az meg furán veszi ki magát, hogy őket nem hívod meg a lagziba...

2012. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!