Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőnkön az én részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőnkön az én részemről csak 25 vendég lesz a párom részéről kb 50. Egy kicsit cikinek érzem, hogy nekem nem sok vendégem lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, először próbálj felnőni és utána házasodni!

Ciki? Akkor hívjál be az utcáról még pár embert...

2013. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ez legyen a legfontosabb az esküvődön... Ha nekem most lenne esküvőm, kb 7 ember lenne ott az én részemről, többet meg se hívnék.
2013. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz egyben. Ti már nem külön párnak számítatok, a ti közös vendégeitek lesznek 75en, ennyi.Ha egészben godnolkozol akkor ez a kérdés meg sem fordul a fejedben. Ez nem egy verseny.Az nem szégyenlni való ha hozzád csak 25ember áll közel...
2013. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Mi az, hogy ciki? Nem te válogatod meg hány ember tartozik a rokonságodhoz, vagy mennyi kollégád van. Bátyáméknál is ugyanez a felállás volt, mert a felesége családja fűt-fát meghívott, ő viszont csak a hozzá tényleg közel állókat. Örülj neki egyébként, annyival kevesebb a költség. :)
2013. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Merovingii válasza:
nincs ezzel semmi baj , az a lényeg hogy lesztek egy jópáran !
2013. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rokonokat nem hívok meg mert úgysem jönnének el.


1-es! Már rég felnőttem.

2013. aug. 22. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos, az en esküvő ön az en részemről csak az anyám lesz jelen, a párom részéről meg 14 ember, mind családtag. Igaz, kulfoldre költöztem hozza, igy egyebkent se lenne egyszeru megoldani, de hogy őszinte legyek, nagyon jo igy.
2013. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megbeszéltük, hogy csak a közeli családot hívjuk meg. Az más téma, hogy nálunk is hasonló az arány, mint nálatok. Egyszerűen a páromnak, nagyobb a családja és olyat nem akarunk csinálni, hogy két nagynénit meghívunk, másik kettőt meg nem. Neki ez a közel 70 fő úgy jött össze, ahogy nekem a 30, szülők, tesók, unokatesók, nagynénik, nagybácsik és kb ennyi. Arról egyikünk sem tehet, hogy neki több van ezen rokonokból, mint nekem. Nem érzem ezt abszolút cikinek. Összetudnék még hozni 40 embert a családból, akiket életemben nem láttam, avagy 20 éve utoljára, de minek?
2013. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mi esküvőnkön az én részemről 4 fő volt jelen. (anya, nagybátyám, mama, papa) Nekem ennyi főből áll a családom, apámat sosem ismertem, így az ő részéről szintén senkit, egyéb rokonokkal még a születésem előtt megszakadt minden kapcsolat. Barátaim közeliek nincsenek, csak olyanok akikkel havonta 1x ha beszélek, de akkor se túl érdemi dolgokról csak a sablon. Ez van. Szóval részemről 4 fő. A férjem részéről pedig volt 73 fő, ebből 60-nal az esküvőmön találkoztam először. Ez miatt anyósék fizették nagy részét az esküvőnek, mert ők ragaszkodtak a népes rokonság meghívásához. Nekik jó családjuk van, tartják a kapcsolatot, nem úgy, mint az enyém.

Az enyém még cikibbnek tűnik, de nem akartam vitát, így lett ez a fura felállás. Jónak jó volt nagyon, szóval nem tartom cikinek, ahogy a tiédet sem.

2013. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 130-an voltak az esküvőn, ebből kb 30 ember volt az én vendégem, a többi a férjemé. És?

Nem ciki, amúgy is a ti esküvőtök, úgy csináljátok, azt hívtok ahogy és akit akartok.

Sok boldogságot !:)

2013. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!