Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van esetleg olyan ötletetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg olyan ötletetek amivel kiderülne hogy megcsalna-e a pasim egy esetleges alkalom adtán? /próbatétel/

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire nem bízol benne,akkor minek vagy vele együtt!Mit szólnál,ha Ő tenne téged próbára ?
2009. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Magánnyomozó :O)
2009. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt én is baromságnak tartom. Ha ennyire nem bízol benne akkor a kapcsolatotoknak ígyis-úgyis annyi.
2009. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Vannak olyan amerikai tv műsorok, amelyek puszta szívjóságból:) megteszik ezt a próbatételt helyetted (adták itthon, biztos láttad)! Bevetnek egy csalit(nő/pasi) vagy kamerákkal, mikrofonokkal kapják rajta a delikvenst árkon-bokron át követve, majd megható pillanatat: a műsor házigazdájának vállán lel megynyugvást az "áldozat", ahol jólesően kisírhtja magából bánatát... persze kamerák keresztüzében, ügyelve a hatásos felvételi szögekre egy mikrobuszban..

Nem tudom, melyik lehet a nagyobb trauma...:XD

RTL-esek, TV2-sök figyelem, itt az alkalom !

A Mónika showban már voltak ugyan gyenge szárnypróbálgatások...

2009. okt. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha velem ilyet tenne valaki, azonnal szakítanék vele, és lehet, hogy nem is köszönnék utóbb. Az ember nem játékszer, pláne, akit elvileg ugye szeretsz. Azon kívül: nem kell az ördögöt kísérteni.
2009. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem tenne ilyet a párom, nagyon rosszul esne, hogy nem bízik bennem. Hogy elhagynám-e, az attól függ, mennyire szeretem, de biztos, hogy fájna a bizalmatlansága.


Mire jó ez a próbatételesdi?

2009. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Én nő vagyok. tegyük fel pasim valamiért elbizonytalanodik, mondjuk épp padlón van lelkileg és esetleg felmerült benne, hogy elhagynám. Ha engem próbára tenne, baromira nem zavarna, ugyanis nincs mit takargatnom.

A másik meg, hogy utána gondolom nem jelenti be, hogy ez próbatétel volt. tehát nem tudja meg senki, hogy próbára lett téve.

Alapvetően nem vagyok féltékeny típus, de ha lelkileg nem vagyok 100%, ami ugyan ritka, de akkor érzelmileg is megingok, hiába bízom páromban, lehet nekem is megfordulna a fejemben, hogy otthagyna e. És szerintem mindenki fejében ez előbb utóbb megfordul.

Inkább egy ilyen próbatételt titkoljon el, mint azt hogy esetleg megcsalja...

Én valamilyen szinten viccesen fognám fel, hogy ilyen eszközhöz folyamodik :)

2009. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Én is nő vagyok és nincs mit takargatnom.

Viszont,ha ahelyett,hogy elém állna és elmondaná mi a gondja(gondolom nem jókedvében féltékeny az ember,inkább mindeféle eszement "próbákkal"zaklatna,na rögtön mehetne....

2009. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy rádióban hallottam...

A pasit felhívták, hogy nyert egy virágküldő szolgálattól egy virágküldésre szóló lehetőséget, kérdezték tőle, hogy milyen virágot szeretne küldeni, stb. és hogy milyen névre küldjék azt, és a pasi élő adásban volt, és bemondta egy másik nő nevét.

Szívbemarkoló volt hallani a barátnője hangját (szintén vonalban volt), aki így bizonyos lett abban, hogy megcsalják. Még hallgatni is kínos volt.

2009. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Emailjeit szoktam megnézni meg az előzményeket... Ha találsz valamit és rákérdez, akkor ne mondd meg, honnan tudod. De ne feledd, ha bebizonyosodik valami és utána megint megteszi, akkor már nem fog változni, keress újat... Sajnos az ember nem hagyhatja magát hülyének nézni és ez lépéselőny, régebben én is naiv voltam de két ilyen jellegű pofon után, ha érzem egy kicsit is, hogy megcsal valószínűleg, akkor utána járok.
2009. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!