Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb mennyit költötök menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyit költötök menyasszonyi ruhára? A kedvező ára a fontosabb, vagy hogy elit szalonból legyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a ruha számított, az Esküvő Kiállításon láttam meg egy "elit szalon" kínálatában, mintha nekem tervezték volna, a méret is tökéletes volt, mindennel együtt 210 ezer kölcsönözve (és szinte biztos, hogy nem én viseltem volna először). A hölgy határozottan állította, hogy olasz ruha, ott varrják, Olaszo-ból jön. Címke szerint Made is China, a típus és a méret is benne volt, megnéztem.

A neten megtaláltam az Ázsia Centerben ugyanazt a ruhát, tokkal-vonóval 150-ért, és biztosan én viseltem először. Ez 3 éve volt. Nagyon meg voltam elégedve.

2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
40.000 ft-ért vettem egy szalon tavalyi darabját.Mivel jött az idei kollekció így nagyon jó áron árulták az addigi kollekciójukat.Megláttam a babán a kirakatban és beleszerettem.Felpróbáltam,nagyon tetszett úgy is és megvettem.Más ruha nem is volt rajtam, kb. fél óra alatt megtaláltam az álomruhámat.
2013. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én internetröl rendeltem.1 hete volt az esküvöm.170euro volt a ruha..rám szabva...

Ha gondolod küldök képet hogy nézett ki és linket hogy honnan vettem.

Nekem nagyon tetszett. :) és a másoknak is.

2013. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak menyasszony vagyok, most készülünk elkezdeni tervezni az esküvőt. Megmondom őszintén, a ruha márkáját meg az elit szalont úgy tojom le, ahogy van. Amíg nem néz ki nagyon kínaisan/bazárian/olcsón, addig mindegy, milyen márkájú ruha van rajtam. Egyébként valószínű, hogy varratom majd, mert van ismerősöm, aki anyagárban készítené el.
2013. aug. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
180 varratva + el kellett jutnom a próbákra, mert nem ebben a városban él a varrónő, akit választottam. Több lett, mint amit rá akartam eredetileg szánni, (a ruha 20 ezerrel + az utazgatás) de egy esküvő teljes költségvetésénél nem ezen akartam meghúzni 20 ezer forintot. Pitiáner összeg a 1,5 millából. Máson viszont spóroltunk.
2014. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!