Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb mennyit költötök menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyit költötök menyasszonyi ruhára? A kedvező ára a fontosabb, vagy hogy elit szalonból legyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 90 ezer volt. Az volt a lényeg hogy nagyon jól álljon.Meg kb 100 at gondoltam rá, van akinek ez sok másnak kevés. Egy olyan ruhát ami nem áll jól még 20 ezerért sem fogadtam volna el, illetve akkor sem ha elit szalonból van.Volt egy elképzelésem és azt hoztam össze az árral.
2013. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Hiába van elit szalonból, ha nem áll jól. Szóval ez a legfontosabb, hogy hogyan áll rajtam.

Több helyen körbe kell nézni, mert lehet az elit szalonban 2×-3× többet elkérnek egy szinte uo. ruháért, mint egy kisebb szalonban.

2013. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem 110.000 ft volt bérelve, akciósan, ebben benne volt a ruha, menyecske ruha, fátyol, kesztyű, bolero.

Nekem fontos volt az ára, mert véges volt a költségvetésünk sajnos.

Ha lett volna rá mondjuk kétszer ennyi pénzünk, mármint a lagzira, nem lett volna nagyobb lagzi, és a ruha sem feltétlenül lett volna elit helyről. Akkor sem a márka lett volna a lényeg, mert nem feltétlenül azok tetszenek, de akkor nem kellett volna behatárolni az összeghatárt, hanem lett volna egy ruha, ami mondjuk 200.000, de tetszik, miért ne? De ha mondjuk hiába 50.000, vagy márkás szalonban 500.000, ha nem tetszik.

2013. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

130 volt a ruha, 20 ezer a fátyol. Nem "elit" szalonból volt, egy rendes szalonból.


Ennél csak egy olcsóbbat találtam 100 ezerért, ugyanott, de végül az nem tetszett annyira. Amúgy csak drágábbak voltak, vagy ugyanilyen árban nem olyan jó minőségűek. én nagyon csodálkoztam amúgy, hogy ennyire el vannak szállva az árak. Persze mehettem volna össze-vissza pl. Pestre, de úgy voltam vele, hogy oda felautózni, parkolást fizetni, keresgélni, lehet nem is találok elsőre, aztán utána a végső méretvételre visszamenni, utána visszamenni elhozni, utána meg visszavinni, hát ha összeadom az összes költséget, akkor semmivel se jöttem volna ki jobban, így meg legalább itt volt egy köpésre a szalon.


Van állítólag egy olyan szalon a városban, ahol ilyen 60-80 ezerért vannak kölcsönözhető ruhák, de oda el sem mentem, mert megnéztem a honlapjukat és már a képek alapján is látszott, hogy gagyi ruhák, olyan, amit az ukrán határ túl oldalán 40-50 ezerért meg is veszel... itt meg 60-80-ért kölcsön adják és akkor még van aki örül is neki.


Egyébként nekem a legfontosabb nyilván az ár-érték arány volt, nem az, hogy honnan jön. Azért nem írom azt sem, hogy a kedvező ár a fontos, mert hiába olcsó, ha nem olyan szép és jó. De azért nem írom azt sem, hogy az számít, hogy hogy néz ki, mert hiába szép, ha mondjuk 180-200 ezret én nem szánok rá. Így az ár-érték a legfontosabb szerintem, én is ez alapján választottam.

2013. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Megszabatam magamban egy 150ezres határt.

Neten nézelődtem,apródon találtam meg végül,amit kerestem 50ezerért megvettem.

A kinézete számitott,nem érdekelt hogy szalon vagy sem,környéken egyébként is csak drága szalonok vannak,ahol még a próbáért is fizetni kell.

2013. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
50 ezerért volt kölcsönözve. Nekem a kinézete számított, hogy hogy mutat rajtam.
2013. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Én még csak most fogok próbákra menni, de számomra nagyon sokat számít az ár és, hogy jól álljon rajtam, kényelmes legyen, igazi hercegnőnek érezzem magam a nagy napon!

Hiába vagy egy ruha elit szalonból, ha nem áll jól a viselőjén, kényelmetlen számára és csak feszeng benne, ez eltudja rontani azt a napot is ami a legboldogabbnak kellene lenni! Sajnos nekem csak rossz tapasztalataim vannak az elit szalonokról, barátnőm próbáján ott voltam és ott az eladók csak ráakarták tukmálni a ruhát hiába úgy érezte magát, mint, ahogy fentebb is írtam!

2013. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Volt elképzelésem, hogy milyet szeretnék, ebből többet is próbáltam, azt választottam, amelyik a legjobban állt. Egyetlen kikötésem volt, hogy csak és kizárólag Mori Lee ruhám lehet. Ez mondjuk magában foglalja azt is, hogy elit szalon, mivel kis mezei boltocskák nem igen tartanak Mori Lee teljes kollekciókat. Nem is itthon szereztem be amúgy. Az ár nem számított.
2013. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Megvolt az elképzelés, nem érdekelt, hogy milyen elit szalonból vagy falusi turkálóból, de nekem olyan kellett. Szerencsére meg is találtam 60 ezerért meg is vehettem (csak a ruha, se fátyol, se kesztyű, se boleró), mert állítólag már tavalyi darab és kiment a divatból... Néha megéri az elit szalonokban is utána kérdezni a tavalyi árukból, mert lehet, hogy már nem hiper-szuper-extra divatos, de tökéletesen áll rajtad és töredék árért meg lehet venni, az enyém 98 ezer volt tavaly, amikor még trendi volt :D
2013. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
180.000 Ft volt a ruhám,ebbe benne volt 1 fő ruha,és egy táncolós ruha. A menyecske ruhám pedig 60.000 ft volt. És ez mind bérelve. Nem az árát néztem csak,hogy jól álljon.
2013. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!