Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha áll jól egy 160 magas,45-50 kg vékony lánynak? Képet linkeljetek!

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkattól is függ: milyen az alakod? banán, körte, homokóra...?


Lesz-e rajtad magassarkú? Mert pl. ha felhúzol egy 10 centis cipőt, akkor máris teljesen átlagos magasságú leszel, nem kell külön a nyújtó fazonokat keresned.


A stílusod milyen? Klasszikus, romantikus, bohém, elegáns, modern, lazább...? Anyagokból és díszekből mit szeretsz? Csipke, gyöngy, kövek, szalagok...virágok, könnyű selyem, muszlin anyagok, testhezálló szatén, vagy éppen habos organza és tüll, vagy merev taft? Melyik fazont kedveled? A vonalú, sellő, trombita, klasszikus báli (hercegnős), empire, nagy uszályos, kis egyszerű stb...? Mennyire legyen díszített...?


Az adataid átlagosak, szinte minden fazonból lehet majd találni rád illőt. Ha kicsit jobban behatárolod mit szeretsz és milyen az alkatod, könnyebben segíthetünk.

2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, testalkattól is függ, pl széles-e a csípőd stb.
2013. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nagyon jól leírta, kicsit többet is mondhatnál az alakodról :) Én 168 cm vagyok, 50 kg, homokóra alkattal, és a sellő fazon állt a legjobban, a tipikus báli pl. egyáltalán nem. Viszont, ha te inkább fiús alkatú vagy, és a csípőd alig szélesebb, mint a derekad, akkor a sellő nem lenne az igazi, ezért lenne fontos többet tudni!
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Körte alakom van.

Magassarkú mindenképp lesz. Klasszikus és az elegáns ruhák tetszenek. Diszitésképp kövek, gyönygök és szalag is lehet.

Nagyon tetszik pl a hercegnős stílusuak.

2013. júl. 27. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A hercegnő stílusúak pont nagyon jók körte alakra, hiszen a csípőt takarják, így szép arányosnak mutatnak (bár szerintem a körte egy gyönyörű,nőies alak:).


Klasszikus, elegáns ruhák amik beugranak:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az otthon népszerű márkáknak pl. sottero, eddy k. pronovias, demetrios, mori lee rengeteg ilyen fazonú ruhájuk van; én olyanokat linkeltem inkább, amik otthon kevésbé ismertek és nem minden szalonban megtekinthetőek.

2013. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!