Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legszebb Pnina Tornai ruha?

Figyelt kérdés
Az esküvőmre egy Pnina Tornai ruhát szeretnék, de annyi gyönyörű van. Eredetit szeretnék, persze tudom, hogy az mennyire drága. Nektek van kedvenc Pnina ruhátok, vagy esetleg olyan, ami tetszik?
2013. aug. 7. 22:49
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
meg szeretném kérdezni, nem tudod esetleg a 2. ruha mennyibe került? Álmom az a ruha:)
2013. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Gratula hozzá,szép,bár nekem a 4-es lett volna a választásom!Sok boldogságot!
2013. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Kedves #21 -es. Sajnos nem emlékszem, de megnéztem a honlapon, ahol azt írják, hogy 10k felett van az ára.

2013. aug. 27. 10:56
 24/28 anonim ***** válasza:
Oh irigy lettem :)
2013. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
én is a kleinfeld-ben vettem a Pnina ruhámat! imádom!!!:) szerencsésnek erzem magam, h oda tudtam jutni!!!Az én tanácsadóm Christine volt, de a végén Randy is besegített, hogy megtaláljam álmaim ruháját! :) nagy élmény volt számomra! sosem felejtem el, es a ruhámat azota is orzom! kedves kérdezo, neked is nagy segitsegedre voltak a tanácsadok? mert en szerintem nelkuluk soha nem talaltam volna meg almaim ruháját :)
2013. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 hosszúhajú ***** válasza:

Sziasztok kérdező és 25!


és Pninával nem találkoztatok a Kleinfeldben véletlenül???? - szokott ott mászkálni - Engem érdekel a személyisége is!

2015. febr. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Bence920611 válasza:
na úgy látom valakinek már sok volt a TLC XD
2015. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 hosszúhajú ***** válasza:

27 - ez jó volt! :D

- ja, mert állandóan ismétlik :D

2015. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!