Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik a legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legszebb Pnina Tornai ruha?

Figyelt kérdés
Az esküvőmre egy Pnina Tornai ruhát szeretnék, de annyi gyönyörű van. Eredetit szeretnék, persze tudom, hogy az mennyire drága. Nektek van kedvenc Pnina ruhátok, vagy esetleg olyan, ami tetszik?
2013. aug. 7. 22:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem érdekel...én most varratok egyet

Majd írj,h mi lett...

:)

Üdv!

2013. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ne felejts el képet feltölteni. Engem is érdekel a választásod. :)
2013. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Naná, hogy érdekl :) Iszonyat szerencsés vagy, hogy ilyet megengedhetsz magadnak. Már nemis a ruha a vész, hanem a ruha a New Yorki utazással együtt nekem kicsit húzós. Különben nálam is esélyes lenne egy Pnina ruha, de nem tudom be lehet e szerezni valahol Európában. Neked nincs erröl infód?
2013. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Már meg van az időpontom a Kleinfeld-ben, most csütörtökön megyek. Remélem sikerül egy gyönyörű Pnina ruhát vennem:) Kedves utolsó! Itt vannak a Pnina ruhákat forgalmazó üzletek listája: [link] Remélem tudtam segíteni!
2013. aug. 11. 18:38
 15/28 A kérdező kommentje:
Egyébként két ruhát szeretnék venni, a másik ruha egy Lazaro lenne, de egy Pnina és egy Lazaro ruha elég húzós lenne árban. [link] -> Most ez is nagyon megtetszett, bár ez se nem Lazaro, se nem Pnina, de nekem nagyon tetszik. Egyébként Benes Anita ruhái is szépek, lehet, hogy olyan lesz a második ruhám, de hát meglátom, hogy hogy alakul csütörtökön.
2013. aug. 11. 21:06
 16/28 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a ruha, amit linkeltél. Mondjuk ehhez nagyon jó alak is kell. :)
2013. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
köszi a linket. Gondolom már megvolt a ruhapróba. Remélem találtál valami szépet! Már várjuk a képet :)
2013. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma értünk haza, szóval itt is vagyok, hogy mutassam a ruhát. Nagyon jó volt, 5 ruhát próbáltam fel, mind Pnina volt. Ezek voltak:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Az egyes és a hármas között vaciláltam, és végül a hármas mellett döntöttem. Nagyon örülök, tényleg ez álmaim ruhája!:)

2013. aug. 17. 14:53
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

13 vagyok


Gyönyörű az összes ruha :) De amit kiválasztottál az a legszebb. Különleges és romantikus darab. El is tudtad hozni? vagy majd küldi a méretedre szabva? Ha nem túl diszkrét a kérdés rákérdezhetek az árára?

Mikor tartjátok az esküvőt? Sok boldogságot kívánok!

2013. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Át kell alakítani, szóval majd egy kint élő rokonom fogja elhozni, nagyon remélem, hogy addig tartani is tudom a súlyom, és nem lesz semmi baj, hogy nagy lenne, vagy kicsi. Hát ez az álomruha elég drága volt, 12k. Az esküvő október 5.-én lesz:)Köszönöm!
2013. aug. 19. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!