Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tették már tönkre valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tették már tönkre valakinek az esküvőjét vagy lagziját?

Figyelt kérdés
Esetleg hallottatok már ilyen sztorikat?
2013. jún. 27. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a férjem családja alapból nem lelkesedett az esküvőért,mert,hogy mennyi pénzbe kerül(mi fizettük,nekik egy fillérbe nem került).Pont úgy ültem a szertartáson,hogy végig az anyósom arcát láttam,úgy nézett ki,mintha valami büdöset szagolt volna egész idő alatt.A lagzi kezdetekor anyum megkérdezte,kinek kellene bemutatkozni,erre ő megvonta a vállát,és a saját családjukkal külön vonultak,nem is érintkeztek az enyémmel.Az én családom próbált nyitni,felkérték táncolni őket stb.,de nem ment.A vacsora után kb.abból a családból 6-an maradtak,a többiek elmentek,így a násznép felére csökkent,és utána sem vegyültek,olyan képük volt,hogy mi a francnak vagyunk mi itt.Az anyósom menyecske táncnál nem volt hajlandó velem táncolni se...
2013. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
11-es! Ez komoly? Hát én kivágtam volna őket.. szemetek!
2013. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos komoly...Elég rossz érzés,mert néha olyan érzésem van,mintha nem is lett volna esküvőm,mert annyira elrontották,hogy nem igazán van róla szép emlékem,pedig a koszorúslányaim és a szüleim,meg a tesóim mindent megtettek,de mégis hiányérzetem van.
2013. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Én még nem.. De ha lett volna lehetőségem, egy exemét tettem volna tönkre, aki annó megcsalt... De ha a másik volt párom fog házasodni, meg tudom, elmegyek és tönkreteszem, mert ő 24 éves, és miota engem elhagyott eggyütt van egy 40 éves nővel akinek gyereke is van már az exem elötti kapcsolatábol. :)
2013. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: és az miért is lesz jó?
2013. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert egy gyökér volt, nem csak engem hanem még azt a nőt is csalta, akivel összeházasodtak. :)
2013. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt nem, mert arra már adtunk nekik lehetőséget, de a diplomaosztómat, a ballagásaimat, és minden mást, ahol rólam volt szó, nem róluk. (A szüleimről beszélek, illetve arról a két emberről, aki annak merészelte magát hívni, de szülő nem volt soha.)
2013. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megértem azt, akinek az anyósék miatt hiányérzete maradt! Én is így jártam, de szerencsére én közben nem vettem észre! A képeken, meg a videón látom utólag, hogy milyen fejeket vágnak, meg hogy ülnek ott, meg a többi vendégek mondták, hogy milyenek voltak, meg úristen. Szerencsére én nagyon jól éreztem magam, egész éjjel forgattak, nem volt időm foglalkozni velük. Mondjuk mikor ők voltak a másodikok, akik hazamentek, akkor kicsit csodálkoztam, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, bár nálunk a szülők mindig az utolsók, akik elmennek. Ja és eleve mindössze hárman jöttek el abból a családból...
2013. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna,hogy más is így járt.Én is jól éreztem magam,a családom és barátaim tettek róla,de azért rosszul esett,mert az volt bennem,hogy biztos én szerveztem valamit rosszul.
2013. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!