Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tették már tönkre valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tették már tönkre valakinek az esküvőjét vagy lagziját?

Figyelt kérdés
Esetleg hallottatok már ilyen sztorikat?
2013. jún. 27. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek olyant akinek jobb lett volna.
2013. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Olyan volt hogy Román rokonok bepiáltak, és fogdosták a menyecskét, meg pár nő vendéget

Lett belőle egy nagy bunyó, nagy fater szedte szét őket meg a vőlegény is be állt segíteni

Nem lett belőle nagyobb cirkusz, csak sose felejtjük el míg élünk :)

21/f

2013. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

amikor a pap mondja h akkor összeadja a párt, és valljanak szerelmet és hűséget, egymás és a tanúk előtt, akkor a mennyasszony felkiáltott, h a lalit szeretem és elfutott.

na ott , lefőtt mindenki mint a reggeli kávé.

2013. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
A szüleim esküvőjén, a pap túl sok bort ivott a ceremónia előtt és amikor össze kellett adnia a szüleimet, alig bírt megállni a lábán, két oldalról kellett támasztani és vigyorgott, mint a tejbetök. A szüleim szerint, akkor nagyon gáz volt, de így 25 év elteltével már csak röhögnek rajta.
2013. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
A tönkretevés erős szó, inkább jelentősen nehezítették :D Párom drága 3 éves unokaöccse megkaparintotta anyósom fényképezőgépét, és fényképészt játszott. Amivel nem is lett volna semmi baj, ha ezt nem úgy teszi, hogy konkrétan beállt folyamatosan a fotósunk elé, azért a közös fotózás fél/háromnegyed órát csúszott, mert sem a szülőknek, sem a rokonoknak nem volt annyi esze, hogy elvigye onnan, sőt, az anyósom még élvezte is, hogy milyen tündér ez a fiú... A lagzin az ámokfutás csak folytatódott, bemászott az asztalok alá bugyit fotózni, zúzott, amit látott, és a rokonok még mindig nem tettek vele semmit... Megváltás volt, mire végre hazavitték (pedig imádom a gyerekeket, a férjem 2 éves unokahúga is egy tündér, érdekes módon ő tudott normálisan viselkedni)...
2013. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ferjem latta regebben: szabadteri eskuvo, nagy tomegverekedes, megkerdezte, mi tortent, s mondta neki az egyik vendeg, hogy a feleseg es a ferj rokonsaga verekszik, mert az osszeadas utan derult ki, hogy a menyasszonynak van egy par eves gyereke, akkor vallotta be a ferjenek.....
2013. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez sem tette tönkre az esküvőt, de baromi ideges voltam egy jó darabig, mikor a kedves barátaim a polgári esküvő után rizs helyett konfettit szórtak a szénné lakkozott, amúgy is göndör hajamba. Úgy néztem ki, mint valami szilveszteri bohóc, és esélyem nem sok volt, hogy kiszedjem őket. A buli alatt kiesett egy része, de azért a barátok kaptak tőlem...:)
2013. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Roma lagziba voltam hivatalos de valamiert az utolso percben meg sem indultam el..belott hajjal a draga ruhamban kozoltem az akkoribparommal h nem megyunk mert rossz erzesem van..par ora mulva kaptuk a hirt h a 200 fos lakodalombol kb csak a gyerekek maradtak epen mert balhe tort ki es mindenkit szey vertek..bnom allkapcsat meg orrat eltortek mert menekulni probalt..asszem a menyasszonynak tonkre tettek az eskuvojet...
2013. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
leni: Á, az nem verekedés volt, csak a felmerült problémákat egyeztették, ahogy szokták.
2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Anyós a ceremónia előtt pár órával megprübálta páromat lebeszélni,mivel előtte nap derült ki,hogy após csalja,és hogy mi se leszünk örökké együtt,inkább ne nősüljön.És elkezdett inni.Párom elhajtotta és elment készülödni.Mire a ceremónia kezdődött,anyós részeg volt,(előtte még becsiccsentve se láttam soha).A templomban kezdett üvöltözni,hogy minden házasság szar,stb.Úgy vonszolták ki.A videós mindent felvett.

Anyós azóta is csodálkozik,hogy se a lagziba nem engedtük be,se azóta az életünkbe.

2013. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!