Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnám eladni az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám eladni az esküvői ruhámat, a keveset vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön élünk, ritkán tudunk csak hazajönni, a ruha otthon van, álomszép, halvány krémszínű, kézzel hímzett, gyöngyös uszálya van, fűzős, így még én is királylánynak néztem ki benne, pedig nem vagyok törékeny! Sosem gondoltam volna, hogy ilyenben esküdhetek. :)

Eredetileg majdnem 300.000 forintnyi összegbe került 120.000 forintért szeretném eladni, ami olcsóbb, vagy nem drágább, mint egy hasonló ruha bérlése, (én is próbálgattam őket..).

Imádom, csodaszép, és sajnálom eladni, így nem adnám el boltoknak, mert jóval kevesebbet kínálnak érte (inkább az olcsó kínait veszik), hol érdemes meghirdetnem, ami lehetőleg nem kerül pénzbe, vagy nem sokba, és képet is lehetne bele rakni? Tudnátok segíteni?


2009. okt. 12. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ha bevinnéd egy kölcsönzőbe, nem vennék be vajon? Én is a Vaterán adtam el egyébként.
2009. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

1-et sikerült feltölteni! :)


[link]


A vaterához kell valami számlamegadás, vagy ilyesmi?

Sajnos a kölcsözők csak jóval olcsóbban akarnák megvenni, pedig egy bérlés alatt behoznák... egy nem ennyire szép, de hasonló ruhát próbáltam 1-2 éve, azt 140.000ért kölcsönözték volna...

2009. okt. 12. 20:56
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Ez hol álomszép? Tök átlagos ruha. Tedd fel vaterára, örülj ha kapsz érte 40000ft-ot, nekem felmosórongynak sem kellene.
2009. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Az utolsó válaszolónak igaza van,még ha kicsit durván fogalmazott is.Szép ruha,de semmi extra.Abból ne indulj,ki,h te mennyiét vetted,illetve mennyiért lehet bérleni.50-60 ezer ft-nál biztos,h nem kapsz érte többet,és mivel nyári fazon(váll nélküli)abban sem vagyok biztos,h a tél folyamán elviszik.
2009. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
hát egyet értek utolsó 2-vel, én nem ezt nevezem álomszépnek! túl sokat akarsz érte kérni
2009. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
jah még annyi h én ennyi pénzért tényleg királylányruhában voltam!
2009. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

szia!



Mindenkinek az Ő menyasszonyi ruhája a Legszebb, ezért kár bántanotok....:) Viszont az igaz, hogy én se az "álomszép" szót használnám rá....Valószínű a mellmérete is számíthat a dolognak, a kép alapján bögyinek tűnsz. Lehet ezért nem akarják megvenni, mert félnek, hogy mellben nagy lesz. Próbáld kicsit olcsóbban hirdetni!!

2009. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
valoban nem ez volt a legjobb kep, de a tobbit nem sikerult feltolteni. a segito megjegyzeseket koszonom, ha nem is tetszik nekik a ruha, a bunkok azert figyelhetnenek a stilusra! de mindenki normalis valaszat koszi!
2009. okt. 13. 11:23
 19/21 A kérdező kommentje:

A férjem sem szerette ezt a képet, van másik, ami nem ennyire "kebles" :) , nekem tetszett, mert látszik a díszítés a mellén és a derék részén, de tegnap többet nem töltött fel.

na, megpróbálom még egyszer. Negatív megjegyzéseket nem kérek, max nem veszed meg,és kész, itt amúgy sem eladni akartam, nem egyezik az ízlésünk, ez van.

Nem ezt kérdeztem, hanem, hogy hol tudnám eladni. Unalmas lenne a világ, ha mindenki ugyanazt szeretné... :) És életem egyik legcsodásabb napja volt - remélem, még mások is átélik így :)

[link]

[link]

[link]

2009. okt. 13. 12:10
 20/21 anonim ***** válasza:
A 9.10-es válaszoló vagyok.Na,így már sokkal jobban látszik,és szép,jó állapotú ruha.De hidd el,50-60 ezernél többet nem fognak adni érte.Tedd fel a tesz-veszre,vaterára.Az olcsó,és akár 8 képet is csatolhatsz.Sok sikert!
2009. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!