Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnám eladni az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám eladni az esküvői ruhámat, a keveset vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön élünk, ritkán tudunk csak hazajönni, a ruha otthon van, álomszép, halvány krémszínű, kézzel hímzett, gyöngyös uszálya van, fűzős, így még én is királylánynak néztem ki benne, pedig nem vagyok törékeny! Sosem gondoltam volna, hogy ilyenben esküdhetek. :)

Eredetileg majdnem 300.000 forintnyi összegbe került 120.000 forintért szeretném eladni, ami olcsóbb, vagy nem drágább, mint egy hasonló ruha bérlése, (én is próbálgattam őket..).

Imádom, csodaszép, és sajnálom eladni, így nem adnám el boltoknak, mert jóval kevesebbet kínálnak érte (inkább az olcsó kínait veszik), hol érdemes meghirdetnem, ami lehetőleg nem kerül pénzbe, vagy nem sokba, és képet is lehetne bele rakni? Tudnátok segíteni?


2009. okt. 12. 17:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem a, hanem ha keveset vagyok otthon...
2009. okt. 12. 17:02
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

A Vaterára tedd fel...

Itthon meg bízd meg pl. anyukádat, hogyha lesz tuti Vevő a ruhára, akkor majd postázza el a címre (ha átutalták bankszámlára a vételárat).


A Vaterának kell valamennyi jutalékot fizetned az eladás után, a leíráshoz több fotót is fel lehet tenni, nézz körül a weboldalukon.


Lényeges, hogy pontos méreteket írj a ruháról, minél több fotót, leírást.

2009. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
képet lehet róla látni?
2009. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

azt tudod, hogy hogy megy a dolog ott?

Latod, sajnos anyu irtora nem er ra, ezert is igyekszem nem belevonni... de karacsonykor megyunk pl haza, csak olyankor max par orar tudnek foglalkozni vele, mert mindig rohanunk.

Nem akarnam eladni, de nemreg lett babam, es jol jonne egy kis penz...

2009. okt. 12. 17:20
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
teszvesz.hu
2009. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


csak kíváncsiságból, linkelsz be róla képet?:) légyszi!:)

2009. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

sziasztok, nem tudom, hogy kell belinkelni (de örülnék, ha megírnátok, az hasznos lenne) , de emailen tudok képet küldeni, olyan büszke vagyok rá :)))

Szerencsés vagyok, hogy ilyet hordhattam :)

2009. okt. 12. 18:00
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
www.kepfeltoltes.hu-ra fel tudod rakni és utána tudsz linkelni.
2009. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
sajnos valamiert nem hajlando feltolteni :(
2009. okt. 12. 18:31
 10/21 A kérdező kommentje:

majd még próbálkozom, akkor megnézem a két eladós website-ot is, de próba nélkül nem tudom, megvennék-e

Köszi a segítségeket!

2009. okt. 12. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!