Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is régimódi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is régimódi az a felfogás hogy ne lehessen látni a menyasszonyt a ruhában esküvő előtt?

Figyelt kérdés
én látni akarom a barátnőmet
2013. ápr. 18. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem régimódi hanem szép hagyomány, én is úgy szeretném hogy párom teljes harcidíszben lásson meg először mikor bevonulunk :)

Minek akarod előtte látni, nem bírod ki?:D

2013. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem régimódiság kérdése. Engem sem fog látni a vőlegényem csak az esküvőnk napján.
2013. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez így szép és izgalmas. Hadd álljon el a légzete annak a vőlegénynek, mikor meglátja szépséges menyasszonyát.
2013. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Én pont az ellenkezője voltam, a vőlegényem lelkesen velem jött a ruhapróbákra, és ennek nagyon örültem :) Így sikerült kizárni pár olyan ruhatípust, ami nekem nagyon tetszett volna, de neki egyáltalán nem jött be... Végül, amikor felpróbáltam A ruhát, látszott rajta, hogy szerinte is ez a tökéletes :) Ugyanez volt az öltönyével is, együtt választottuk ki az anyagot, együtt jártunk próbálni. Sőt, még a kiegészítőimet is együtt választottuk ki. Mégis, amikor Ő várt, és meglátott az esküvőn, elsírta magát :) Szerintem ezt döntse el a vőlegény és a menyasszony együtt, hogy nekik mi a jó, de nem ettől függ a meglepetés :)
2013. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez igazából nem hagyomány, hanem babona.
2013. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem hagyomány hanem babona. Azt mondják ha meglátja akkor válás lesz a vége. Magyarországon nem is külön vonulnak be a templomba mint a filmekbe, hanem együtt így elég nehezen láthatná ott először, hogy leessen az álla.
2013. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát, én meg nem mentem volna hozzá valakihez, akiről nem tudom, miben tetszem neki és miben nem.


Szerintem kedves babona, és igen, van valami különlegesen szép abban a pillanatban, amikor meglátod a párod szemében a csillogást, hogy te jó ég, szebb, mint bármikor :)

2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Engem meglátott, mert az utolsó próba után, amikor itthon felpróbáltam, elengedte a varrás, és a sikoltozásra befutott. :-) De így is sírva fakadt amikor meglátott a ruhában, szép hajjal, sminkkel, fátyollal. :-) Szerintem nem régimódi, nagyon szép szokás, és nekünk majdnem sikerült is betartanunk. Már csak pár nap választott el, pedig előtte 10 hónapon át itthon várt a ruha, mert megvettem előtte ősszel.
2013. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
az én barátnőm az ágyban sikítson ne ruhapróbán :)
2013. ápr. 18. 19:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szokás, babona kérdése, de nem régimódi, mivel most is tartják egyesek.

Mi meg együtt vettük meg a netről a ruhát. Aztán itthon fel is próbáltam az ő segítségével, mert más embert nem ismerek abban a városban. Meg esküvő előtt fotózkodtunk is...

2013. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!