Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek fontos, hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fontos, hogy majd idővel feleségek legyetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 21:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

az nem :)

De az, hogy megtaláljam a másik felem, az nagyon fontos.

2013. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
11%

Természetesen igen. 210 nap múlva már az is leszek. :)

Számomra nem elfogadható más formában az együtt élés-működés. Nem tudom és nem is nagyon akarom megérteni az együtt élőket (akik nem is akarnak továbbfejlődni). Ehhez nőnöm kell még, de talán egyszer elfogadom.


24N

2013. febr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Egyrészt mert szép gesztus a másik felé, így elkötelezzük magunkat. Másrészt így válunk jogilag és minden értelemben egy családdá. Harmadrészt mert egyszerűbb, átláthatóbb, tisztább helyzetet teremt.
2013. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2013. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Pedig regen nem volt az, nagyon nem

Meglaltam azt akivel le szetnem elni az eletem, akivel csaladot szeretnek alapitani, mosmarfontos

2013. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Bocs

Megtalaltam


(Szorakozik velem a keszulekem)

2013. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
65%

"Nem tudom és nem is nagyon akarom megérteni az együtt élőket (akik nem is akarnak továbbfejlődni)."


Nem tudom megérteni azokat, akik szerint egy jól működő párkapcsolatból még van hová fejlődni, és ezt a fejlődést okvetlenül egy papír aláírása jelenti. Miért kell mindig támadnotok a másképpen gondolkodókat?

2013. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Megtaláltam azt a férfit akit kerestem, így számomra (számára is) fontos, hogy a felesége legyek.

Augusztusban már az is leszek! :)


23/N

2013. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Igen. Talán egyszer majd el is vesz a párom. :)
2013. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

öhm ...aki válaszolt a kérdésre miért lett lepontozva? vagy végigment egy házasságellenes?

100% ra lett pontozva az, aki szerint dőreség a házasság. 8% ra pedig akinek fontos, és hamarosan esküvője is lesz. Ez nem a f...book, nincsenek tetszik nem tetszik gombok. ezek hasznosságot jelölnek!

Egyetértek azzal, hogy a házassággal nem feltétlen lesz jobb a kapcsolat, mert az nem a papíron múlik. Nem feltétlen érzem úgy, hogy a továbblépés miatt fontos a házasság.


Egyszerűen fontosnak érzem. Érzelmileg nekem jelent valamit, de nem kell hogy mindenkinek jelentsen... (bár azért a jogi oldalai sem utolsók, ne adj Isten az egyik fél meghal..)

2013. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!