Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen stílusú ruhát hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen stílusú ruhát hol találok Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 7. 19:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Így van! Engem sem fog érdekelni ,hogy mit szólnak. Előre látom ,hogy nem fog tetszeni a mamáknak,de nem érdekel. Akinek mutattam mindenki rögtön rávágta ,hogy ez olyan hozzám illő ruha és ilyesmit képzeltek el rajtam. :)
2013. febr. 8. 17:19
 22/26 anonim ***** válasza:

Nyilván senki sem akart megbántani...

Más: valaki azt mondta, hogy blődség félmilkás ruhát hálóingnek nevezni. Na, te is az a fajta vagy, aki az ára alapján dönti el, hogy mi szép, és mi nem.

Ez ronda.

De láttam már 30,000-ért szépet.

2013. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Más: valaki azt mondta, hogy blődség félmilkás ruhát hálóingnek nevezni. Na, te is az a fajta vagy, aki az ára alapján dönti el, hogy mi szép, és mi nem. "


Az a fajta vagyok, aki maga is ruhatervező, és eljut az agyáig, hogy a nagy nevek nem véletlenül jutnak el oda, ahova. És ezalatt nem a Gucci, D&G, és hasonló "hírességekre" kell gondolni.


A Claire Pettibone ruhák igenis egyedi tervezésűek, kevés más designer van, aki hozzá hasonló elképzeléssel alkot ruhákat. Az egyedi vonalnak ára van, és persze a minőségi anyagoknak is.


30.000-ért lehet szép az a ruha 2 kilométerről, csak amikor közelebb mész, és látod, hogy ugyanaz a szabásvonala, mint 200 másiknak, amit eddig láttál, és hogy olcsó, műszálas anyagokból van... akkor elgondolkodsz majd rajta, hogy az igényes ruháknak miért is van meg az ára.


Ezzel nem azt mondom, hogy egy jó ruha fél milliónál kezdődik (ez egyébként is vételár, kölcsönözni itthon is 100-150.000-ért már lehet a félmilliós ruhákat), de nem is 30.000-nél. Egyszerűen van egy ár, amit a minőségért, a tervezésért fizetni kell. Akár tetszik, akár nem.


Ez nem sznobság kérdése, hanem tény.

2013. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Még valami amin el lehet gondolkodni: a hozzá hasonló tervezők kb. 10-20 ruhát dobnak piacra átlagosan egy évben, ami azt jelenti, hogy a legtöbb ruha több hetes, néha hónapos tervezést igényel. A kivitelezés más kérdés, az már gyorsan megy, ha megvan a koncepció. Az ár nagy része erre irányul, és nem a varrónő/anyagköltségre.


Ezt vesd össze azzal, hogy egy átlag szalon, vagy varrónő egyszerűen felmegy az internetre, vagy felcsap egy magazint, és egyszerűen lemásol egy modellt, ami úgy ahogy sikerül.


Magyarországon is az összes neves, jó hírű szalon csak világhírű, nemzetközileg elismert tervezők kollekcióiból rendel.

2013. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Istenem... Akkor elmondom máshogy: a Picasso képek rohadt solba kerülnek, és értékesek, de némelyik bűnronda!

Egy 2 hónapos levelezős OKJ-s ruhatervezői tanfolyam után megtanultad, hogy milyen neveket kell bálványozni. Gratulálok a stílusérzékhez!

2013. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak jelezni szeretném, hha vitázni akarsz velem, azt privátban tedd, mert senki másra nem tartozik rajtunk kívül. OKJ-hez közöm nincs, többek között azért sem, mert nem élek Magyarországon.
2013. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!