Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen stílusú ruhát hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen stílusú ruhát hol találok Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 7. 19:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

tavaly nyáron láttam Pécsett hasonlót az egyik szalonban...nem ettől a tervezőtől volt az tuti viszont stílusban hasonlóan kifinomult ruha volt. az anyagát sajnos nem tapiztam meg, hogy milyen minőség mert nekem őszintén szólva nem ez a típusú esküvői ruha tetszik (és nem is az óriás muffinhatású abroncsosok :D) így nem keltette fel az érdeklődésem :)

ha nem pécsi vagy szívesen körül nézek neked az általam ismert szalonokban, hátha találok valami hasonló stílusú ruhát :)

2013. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
26%

Én azt írtam, hogy nem tetszik, és a kérdező töröltette a válaszomat! :D

Pedig hidd el, hogy sok vendég fog mosolyogni a hálóingszerű ruhádon.

2013. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

# 12


Hálóing?

Gondolom a fényes, bóvli abroncsos a menő nálad, felpuffolt betonlakk hajjal és erős sminkkel. :>

2013. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Sosem pontozok le, azt meg vegkepp nem tudom hogy hogyan kell torolni. Orulok h te is megirtad a velemenyedet :) Mindenkinek mas tetszik de az egy masik kerdes en egy olyan ruhat el sem tudnek kepzelni magamnak ami az utolsovalaszolo leirt foleg nem olyab hajjal. Persze azzal sincs semmi baj havaakinek
2013. febr. 8. 12:36
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, ha annyi a kérdés, hogy hol talál ilyet, akkor minek kell elkezdeni írogatni, hogy hálóing meg fúj?


Nyilván ki lehet fejezni a nemtetszést, de ha a kérdésre nem tud az ember hasznos és értelmes választ adni emellett, akkor ne írogasson már. És főleg ne panaszkodjon, ha törlik...

2013. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
jajj , szoval ha valakinek az tetszik. Mar kaptam megjegyzeseket csaladtagoktol mert virag lesz a hajamban es eredeti terv szerint mezitlab lettem volna de apum mar lehulyezett...na de en akkor is ilyet szeretnek. Amikor megkerte a kezem a parom akkor mondtam is h nekem mindegy en meg pizsamaban is hozzadmennek , erre pont ilyen ruhakat lattam meg ami olyan :) Koszonom a valaszokat!:)
2013. febr. 8. 12:45
 17/26 A kérdező kommentje:
(telefonrol irok bocs az elirasokert)
2013. febr. 8. 12:47
 18/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem azért fújolok, hogy megbántsam a kérdezőt, hanem azért, hogy ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. Szerintem egy hálóingszerű ruha, meg a habos-pufi királykisasszony ruha között van még millió átmenet.
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Van, igen. De Azért fél millió forintnál kezdődő tervezői menyasszonyi ruhát "hálóingnek" nevezni elég nagy blődség.


Nem is beszélve arról, hogy a tavalyi és az idei év nagy divatja az empire, görög, stb. fazonú lenge, lágy esésű ruhák. Magyarán kétlem, hogy bárki is nevetne rajta.

2013. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%
Meg különben is ha én vagyok a menyasszony akkor az az én napom, azt veszek fel, ami nekem tetszik és jól érzem benne magam. Nem a közönségnek öltözök.
2013. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!