Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen stílusú ruhát hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen stílusú ruhát hol találok Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 7. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem tudom, de ezek a ruhák nagyon szépek.
2013. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszenek! :)
2013. febr. 7. 19:48
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Gyönyörűek.:) Bár itthon még mindig a báli bóvli a menő a többségnek.
2013. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
2-3 hete a teszveszen láttam ilyeneket. Egyébként meg a szalonokat érdemes felkeresned.
2013. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Elmentem egy szalonba és rögtön az abroncsosokat akarták rám tukmálni :( Azt mondta az eladó ,hogy általában az abroncsosokból van több a szalonokban mivel ezt keresik többen. A szalonok oldalain is főkén nagy szoknyásak vannak. De azért még keresgélek, csak reméltem ,hogy látott valaki ilyet. Megnézem teszveszen is. Köszönöm! :)
2013. febr. 7. 20:39
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Gyönyörűek, jó ízlésed van. De kérdésre a választ nem tudom.
2013. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

èn semmi esetre sem vennék esküvöi ruhát teszveszen. föleg ha minöségit és szépet akarsz.


ezek a ruhák szerintem az a kategória amit vagy csak nagyon jó szalonok adnak kölcsön vagy varratni kell, vagy megvásárolni.


èn külföldön élek, itt senki nem bérel esküvöi ruhát, itt mindenki megveszi vagy varratja.

2013. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
2013. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Claire Pettibone ruhäkat nem lehet kapni Magyarorszägon, legközelebb Sväjcban es Angliäban ärusitjäk öket.

Ärügyileg kb. 2000-7000 euro között mozognak, tehät ha ez nem akadäly, akkor iräny külföld...


Ha olcsobban szeretned meguszni, akkor egy ügyes varronöhöz fordulj, ö 100 körül ki tud hozni egy ilyen ruhät, hiszen nem tul idö vagy anyagigenyesek.


Stephanie Allin, Mori Lee, Kitty Chen, Lela Rose, Samuelle Couture csinäl meg hasonlo izlesvilagu ruhkat pl., nezz utäna, ha tetszik valamelyik kollekciobol, tudok segiteni, hogy Magyarorszagon berelhetö/kaphato-e.


(bocsi az ekezetek hianyaert, külföldi gep)

2013. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!