Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mi volt a köszönőajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a köszönőajándék?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül/ fő?

2013. febr. 5. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk keresztszemes könyvjelző lesz a nevünkkel, az esküvő évével és egy szép mintával :) Az anyósom csinálja, úgyhogy ajándék, de nem nagy összeg, ilyesmi lesz, ez a mintadarab:

[link]

2013. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb összeg de annál nagyobb munka.
2013. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy összeg de annál nagyobb munka.
2013. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, az eszmei értéke felbecsülhetetlen, nekem van a világon a legtündéribb anyósom :))
2013. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lesz augusztusban,csak más színű : [link]


200 ft/db

2013. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mézeskalács ültetőkártya lesz, egyrészt ez, másrészt egy kis ehető olasz különlegességekből álló csomagocska, kis dobozkában, rajta az ifjú pár neve és a dátum.


Nem az én esküvőmön, a bátyámékén, árat nem tudok egyelőre :)

2013. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első nekem tökre tetszik, de muszáj ráírni a nevet meg a dátumot? Nem lehet valami jobbat rátenni?


Úgy értem, szokás a neveket ráírni? Mert ha én könyvjelzőt kapnék, örülnék, hogy végre hasznos ajándék, de amit naponta használok, azon nem szeretném más nevét olvasni, olyan, mintha nem az enyém lenne.

(Mert ha egy haszontalan porfogó, akkor el lehet rejteni a szekrénybe.)


Egyébként a minta csodaszép rajta.

2013. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Igazából minden ilyenre ráírják a "pár" nevét, hogy tudják, honnan származik, legyen az könyvjelző, bödön vagy mézeskalács :)
2013. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én azt találtam ki, hogy sólisztgyurmából sziveket vágunk ki, kiszáritjuk, lelakkozzuk, esetleg irunk a hátuljára vmit és szép szalagot kötünk a közepére...valahol láttam, és annyira megtetszett az ötlet, hogy meg is csináljuk:) nagyon szép volt! az ára: só, meg liszt, meg viz...:)

25L

2013. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, h készítek nagyon halvány rózsaszín kandispálcákat, húzok a cukor részre egy átlátszó kis fóliát, azt a pálca közepén megkötöm egy szalaggal, és fűzök rá egy kis kártyát a nevünkkel.

Szerintetek ez jó lenne? Nagyon olcsón ki tudom hozni..kb 500 ft-ból az 50 darabot. Már sokszor készítettem, és nagyon egyszerű.


Ilyesmi lenne a pálca, és a kártya: (a kártya természetesen a nevünkkel és az évszámmal)



[link]


[link]

2013. febr. 6. 10:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!