Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akkor most mondjam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mondjam meg a virágosnak, hogy menyasszonyi csokor lesz vagy ne? Előre meg kell rendelni?

Figyelt kérdés
Rózsa-frézia gömbcsokrot szeretnék, nem nagyot, csak polgári esküvőm lesz. Mennyi a reális ár? Mondjam meg, hogy esküvőre kell, vagy ne mondjam meg? Tényleg ezresekkel olcsóbb, ha nem mondom meg?
2013. febr. 3. 18:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Én se esküvőre rendeltem.Annyit mondtam hogy tartósítsa,mert messzire viszem,tudjam utaztatni.

így lett szép rózsacsokrom diszitéssel 3ezerből.

Reggel mentünk érte,már fehér ruhában,virágos levegőt se kapott,hogy de nem mondtam hogy menyasszonyi csokor,az nem ilyen,az nem ennyibe kerül,blabla.Mint kiderült,menyasszonyi csokornak 12ezer lett volna :)

2013. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Ahhoz képest, hogy le lettünk értékelve (de szinte mindenki) az utolsó komment mindent visz. :) Itt a bizonyíték :)
2013. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2013. febr. 4. 10:49
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Én azt mondtam hogy 5000 ezer forintot szánok a menyasszonyi csokromra. Fehér rózsából legyen, valami kis lila virággal mert az a fő szín az esküvőmön.Ne legyen nagy és nehéz a csokor.És folytattam tovább hogy mennyi kitűzőt, 2 ezerért egy koszorúslány csokrot egy 12 éves kislánynak,mennyi szülőköszöntőt, ami egyszálas legyen szintén fehér rózsából.

Az előző nő akinél csináltattam volna 60 ezer előleget kért.Na azért 60 ezret virágra nem adok ki, főleg hogy utána kidobjuk.Másra nem sajnáltam de erre igen.

Amúgy a csokrom nagyon szuper lett, meg voltam elégedve.

Szóval ha megmondod mennyit szánsz rá akkor nincs gond.Azt meg meg kell mondani hogy esküvőre mert sokat számít.

2013. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk virágboltunk van...felháborító ez a hozzáállás, hogy ha esküvőre lesz, akkor drágább!!! Ugyanannyiba kerül a virág, sőt sokszor mi még engedünk is az árból...szánalmas, ha valaki ilyenre képes...és igen, előre meg kell rendelni, mivel frissen kell hozzá megvenni a virágot, és nem biztos, hogy épp akkor van annyi és olyan virág az üzletben, ami neked kelleni fog. Ha nem akarsz fonnyadt virágot, akkor előre rendeld meg, nézd meg mennyibe kerül a virágoknak szálja, nálunk a rózsa 350 Ft, a frézia meg 250 Ft (és pest mellett van közvetlenül a boltunk). Némely ember hihetetlenül képes az árakkal elszállni...oda kell figyelni, menj el több helyre, és ahol a legjobbnak találod, ott rendeld meg. Kérd, hogy mutassanak képeket, én is szoktam a notebook-omon képeket mutatni, hogy lássák, milyen minőségben kötünk. Eddig bárkinek csináltunk, csak pozitív visszajelzést kaptunk...
2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem Anyukám rendelte meg. Bement a boltba, körülnézett, kb.-ra kiszámolta fejben mennyinek kell lennie a csokornak. Megrendelte, tisztázták az árat (3800,-), majd közölte, hogy akkor a VŐLEGÉNYNEK is lenne... a virágkötő rögtön közölte, hogy ja esküvő, akkor az imént beszélt 3800,- 9600,-ra módosul. Gondolom mondanom sem kell, hogy máshoz ment Anyu azonnal. Sajnos gusztustalanok a virágosok: ha esküvőre kell, ha temetésre, ballagásra, egyéb eseményre, úgy felárazzák, hogy nemigaz. Mégis mi másra kéne? Az esti sorozatomhoz nem veszek virágot... Szerintem mond meg, de csak úgy, hogy előrebocsájtod mennyit szánsz rá.
2013. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
6%

Biztosan le leszek pontozva, de nem értelek Benneteket!

Egy "sima" csokorhoz (ballagás, szülinap, csak úgy nőnek) nem kell olyan faxnisnak lennie, mint egy esküvőre, ahol extra frissnek kell lennie, reggeltől legalább éjfélig azért illik szépnek lennie, kibírni 2 ceremóniát, a fotózást, az utaztatást, a lagzit stb. Pl. egy rendesen megcsinált esküvői csokornál olykor kell tartósítás (pl. "lakkot" fújni, csillámot, akármi), a vőlegény kitűzőjéhez néha illesztenek pici fiolát, hogy az is bírja, valamint az autódísznek extra biztosnak és biztonságosnak kell lennie plusz rögzítésekkel, puha hátlappal, ami a motorházra kerül... Illetve egy-két menyasszony el van szállva: rendes csokor kell, de amazonasi levendulából meg himalajai zergerágóból - most mondtam valamit... és azért legyen ám 5000 ft...

2013. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!