Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon elfuserált nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elfuserált nő vagyok, amiért nem vágyom habosbabos esküvőre?

Figyelt kérdés

Mindig is kicsit fiúsabb lány voltam, nem szerettem a magassarkút, a túldíszített ruhákat, ha szoknyát kell húznom csak azt várom, h levehessem.

Nem hoznak lázba az esküvői ruhák, a gyűrűk, a nagy igen kimondása, szóval semmilyen külsőség, ami a kapcsolatokat övezi.

Nagyon szeretjük egymást a párommal, már megbeszéltük, h max aláírós esküvőnk lesz, ha nagyon muszáj, de ahhoz sem ragaszkodom. Talán a családi adókedvezménnyel lehetne rávenni egy ilyen jogi lépésre. :)


Vannak még rajtam kívül olyan lányok, nők, akik hasonlóan gondolkodnak? csak mert a baráti körömből mindenki meg van őrülve, tervezi az esküvőjét, ruhákat próbál, lázban ég. Ja, és mellesleg engem cseszegetnek, h miért nem akarok nagy banzájt, műsort, zenés-táncos mulatságot...

már 25 éves vagyok, ha más dolgok igen, de ez sztem nem fog változni.

ha elmagyaráznám nekik, h miért nem szeretnék ilyent az életembe, akkor meg én lennék az ünneprontó, aki degradálja az ő nagy napjukat...



2013. jan. 29. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,ez a te napod,ha neked igy esik jól akkor csináld igy,mások miatt ne akarj más lenni,mert lehet ők jól éreznék magukat és te pedig nem!szerintem hallgass a szivedre..
2013. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, a hideg is kiráz a nagy puccparádés lakodalom gondolatától is. ráadásul én meg imádom a divatot, a szoknyákat, a szép ruhákat, meg bulizni is szeretek a barátaimmal, de mégis rosszul vagyok a gondolattól, hogy egyszer egy nagy habos fehér ruhában végig kell jópofiznom rengeteg emberrel. ráadásul szervezni ilyesmiket is szívből gyűlölök. igazából lenne rá pénzünk bármikor, de nem visz rá a lélek, annyi pénzből meg egyébként is inkább elutaznék 2 hétre valami egzotikus helyre, mert az egy örök élmény, az esküvő meg számomra egy kötelező nyűg lenne. L27
2013. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez addig tartott, míg jól nem szórakoztam egy esküvőn és aztán egy menyasszonyi ruhát is rám adtak. Akkor elszabadult a pokol és már nagyon örülök, hogy nem fog kimaradni, tényleg igaz, hogy sokat vesztettem volna vele pedig meg voltam győződve, hogy ostobaság az egész.
2013. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

na, az 12essel rokonlelkek vagyunk :) kb ezt tudnám még hozzátenni a mondandómhoz. :)


köszi a megnyugtatást, aranyosak vagytok! :)

igazából nem is magával a házassággal van bajom, hanem azt az övező csinnadrattával. anno nagyobb örömmel szerveztem meg 3 lakásnyi bútor egyik világ másik végére történő kötöztetését, mint valaha az esküvőmet tenném.

2013. jan. 29. 22:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak modern, nadrágos együttesek is, amit egy menyasszony is viselhet. Extravagáns frizura és sink is társulhat hozzá. Ne add fel az egyéniségedet. A mai világban nem mindenki szereti az édi-bédit.Egy fehér nadrág és valami divatos felső lenne jó.
2013. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ugyanilyen barátnőm, eléggé jóban vagyunk, de ő nem hívott meg az esküvőre egész egyszerűen azért, mert utálja a nagy felhajtást, és egy barátot sem hívott el, csak a közeli családtagokat. Másrészt pénzük is alig volt rá. Képet küldött róla egyből utána (egyébként azt se fotóssal csináltatták, csak megkértek valakit). Egyáltalán nem sértődtem meg, hiszen ez róluk szól, nem rólam, én ettől még ugyanannyira szeretem. Egyébként rajta nem is volt menyasszonyi ruha, csak egy nadrágkosztüm. A haja magához képest nagyon nőiesen volt megcsinálva, szépen hullámosra, eltűzve. Mondjuk rózsaszínes csokra volt, amin meg is lepődtem, hiszen azt a színt nem szereti (bár virágban más a rózsaszín).

"ha elmagyaráznám nekik, h miért nem szeretnék ilyent az életembe, akkor meg én lennék az ünneprontó, aki degradálja az ő nagy napjukat..." Ezzel kapcsolatban azt tenném hozzá, hogy én alapvetően a kettő között vagyok, mert egyszer tök fiúsan öltözködöm, máskor meg meg vagyok őrülve a lányos dolgokért (a ribancos dolgokért nem), és ez így váltakozik nálam egyik napról a másikra. Viszont ez a barátnőm néha tud olyan bántó dolgokat mondani a nőies vágyaimra (pl. ha nekem tetszik egy szoknya vagy valami, ami rózsaszín vagy lila színű), hogy olyankor a lelkembe gázol. Emiatt azt tanácsolom, hogy ne úgy közöld velük, hogy azzal megbántod őket. Nyilván neked megvan az okod, hogy miért nem szereted a habos-babos dolgokat, meg a szoknyát, de a barátnőidnek is megvan az oka, hogy ők miért szeretik az ilyen lányos hülyeségeket (amiket én is szeretek, de tény, hogy nincs értelme). Ezt onnan tudom, hogy én a kettő keveréke vagyok, és mindig megvan az okom rá, hogy aznap éppen miért vagyok fiús vagy épp lányos. Meg lehet mondani úgy is, hogy az ne fájjon a másiknak, de ezt biztosan Te is tudod... :)

2013. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!