Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 16 évesen házasság baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen házasság baba miatt. Nagy hiba?!

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Mitulátbáti hozta:D, aztán 32 évesen nagymama leszel
2013. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
kedves Tica0121 én felpontoztalak :)
2013. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Tica0121 ***** válasza:
60%
Köszönöm nemááááá! :D
2013. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Fene tudja. Éppen a GYK-s kérdések miatt beszélgettünk tegnap előtt a férjemmel, hogy mit tennénk, ha a tizenéves gyerekünknek (mindegy, hogy fiú, vagy lány) gyermeke születne, és semmiképpen nem akarnák elvetetni a párjával. Mi arra jutottunk, ha ehhez elég felnőttek, akkor a házassághoz is.
2013. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
16 évesen a baba hiba.
2013. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem, méghozzá azért nem, mert a gyereknek joga van családban felnőni. Ő az, aki ebben az esetben semmiről se tehet, meg kell neki minden esélyt adni, hogy normális élete legyen. Ha a szüleitek támogatnak titeket, és nem egyszeri alkalom volt, hanem szeretitek egymást, akkor szerintem házasodjatok össze! Valószínűleg én is ezt tenném.
2013. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az, nagy hiba. Ha cukorbete vagy, akkor gumit kellett volan húzni a fiúkára. Mindenestre sürgősen vetesd el a gyereket! neki is jobb lesz, neked is, a srácnak is.
2013. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Cukorbetegseg nincs hatassal a fogamzasgatlora.


puszil: egy nogyogyaszati asszisztens

2013. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

kedves asszistens diabetes enn orale anticonceptio sokszor nem megy egyutt ennyi.Valoszinuleg nem szedte a gyogyszer a diabetes miatt.

Viszont be nem alliott cukotbeteg no babajanak sulyos sziv fejlodesi rendellenessege lehet.

Igy egy genetikai UH es kombi teszt helyen valo mielott dontenek a baba felol.

Kerdezo ±

hazassag manapsag nem kotelezo terhessen sem

Varjatok vele az nem surgos majd 10 ev mulva sporoltatok es egy csodaszep nap lessz ahogy te akarod nem gyorsan pocakkal szegyenben

2013. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

" Sürgősen vetesd el a gyereket "

Mégis milyen jogon mersz ilyet mondani egy másik embernek? Egyrészt a kérdező nem azt kérdezte, hogy bevállalja -e a babát (akiről ha tudnál olvasni, leírta, hogy már megszületett!!!!) másrészt pedig, semmi közöd az életéhez, hogy itt parancsolgass Neki, pláne nem egy ilyen súlyos témakör kapcsán.


Kedves Kérdező!

Ne azzal foglalkozz mit gondolnak mások. Van aki 16 évesen jobb anya lesz, mint más 35 évesen. Minden agyban és lélekben dől el. Én 21 éves vagyok, van egy 1 éves kislányom. Mások szerint elcsesztem az életem. Én nem így gondolom. Ez számít. :) A szívedre hallgass! Viszont azt mindenféleképp megjegyezném, hogy csak a baba miatt ne menj hozzá a barátodhoz. Azért menj hozzá, mert Vele szeretnéd leélni az életed. De én úgy gondolom nem feltétlenül biztos, hogy ezt 16 évesen reálisan el tudnád dönteni. Gondold át ezt jól! De a baba miatt szerintem ne! Őt feltudjátok nevelni akkor is, ha nem vagytok házasok!


Sok sikert!

2013. jan. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!