Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami jó tippetek uzsonná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó tippetek uzsonnára a lagzin? Anyosomék disznótorost szeretnének de nekem az nemigazán jönne be, de még nincs jobb ötletem.

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre felénk különböző pékáruk szoktak lenni. Sós vagy paprikás kifli, fonott kalács, pogácsa, sajtos rúd. Ezekből tudnak a vendégek falatozni, míg el nem érkezik a vacsora ideje.
2012. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sajttál különféle különleges sajtokkal, hozzá szőlő
2012. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a disznótoros az disznótorba való, nem esküvőre uzsonnára, mikor még jön majd a nagy vacsora. Legalábbis, ha azt értik toros alatt, amit mi értünk alatta (mi még szoktunk disznót vágni) A disznó toros ételek nehezek, zsírosak.


Pogácsákat meg ilyesmiket szokás, amiket fentebb írtak, esetleg mini szendvicskéket, sonka tekercset, francia salátát, krumplisalátát, kukorica salátát vagy ilyesmit. Valami könnyű egyszerű kis harapni valókat.

2012. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pogácsák, aprósütemények, mini szendvicsek, hidegtálak.

Disznótoros nem egy könnyű étel. Annak sem, akinek - a szavaiddal élve - bejön, tehát szereti. Utána már vacsorázni se tudna, annyira eltelne tőle.

2012. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Disznótoros vacsorára tökéletes. Uzsonnára sós vagy péksütemények valók.
2012. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk úgy volt, hogy du. 5-re volt kiírva az esküvőnk, de 3/4-d 6kor be is jutottunk az anyakönyvvezető elé.


elvileg fél7-7-re lett volna a vacsora kiírva, de csak fél 8-kor tudtuk elkezdeni. Még haza hoztunk a 9 hónapos lányunkat a dadához, mert kidőlt szegénykém és nem tudtuk már tovább húzni vele, hogy a vacsorát kibírja.


Amíg a vendégek átöltöztek kényelmesebb ruhába és odaértek az étterembe, addig mindent elintéztünk.

Pogácsa és apró sütik voltak kitéve az asztalokra. Mindenki szabadon kérhetett az italokból is.


Mire odaértünk, addigra sokan táncoltak már. A vőfély nagyon jól végezte a dolgát!

Kb. 5 perc múlva már vacsoráztunk is.

Toppon volt az étterem is! Nagy jók voltak ők is :))


Senki sem panaszkodott. Lassan 2 éve volt az esküvőnk, de még mindenki arról beszél :)

2012. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aprósütik, sós és édes vegyesen. Eddig mindenhol így láttam, meg ez praktikus is, meg lehet enni kézben, max egy szalvéta kell hozzá, nem kell plusz teríték. Esetleg még mini szendvicseket vagy gyümölcstálat tudok elképzelni.
2012. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
esetleg hidegtálak, kaszinótojás, sonkatekercs, vagy egy kis fasírozott. Nem tudom, vagy pár szendvics. Szerintem az uzsonna pont nem jólakásra való, akkor inkább valami lájtosabb kéne.
2012. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!