Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyukák, akinek szűk körű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, akinek szűk körű esküvője volt mesélne róla?

Figyelt kérdés
Mi csak polgári esküvőt szeretnénk. Sima fehér kosztümöst/ öltönyöst.Már van egy 7 hónapos kislányunk és nem szeretnénk nagy felhajtást.Csak mi ketten a lányunk a testvérem a párja, anyukám és a párom szülei lennének ott.Mindössze ennyi.Csak kellene egy vacsora, mondjuk étteremben.Természetesen fotóshoz is elmennénk.Nektek, hogy volt?Kibéreltétek az éttermet?Vagy voltak mások is?Meséljetek..:)

2012. nov. 15. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekün is kis esküvőnk volt. Már egyéves volt akkor a fiúnk. Testvérek és a szülők voltak. Volt szép fehér ruhám, voltunk fotósnál, előtte persze smink, esküvői frizura. A vacsorát Anyukám csinálta otthon.
2012. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a polgári volt szűk körben, szüleink, testvéreink voltak ott a párjaikkal, meg mi, így voltunk 11-en.


Rendes, szép menyasszonyi ruhám volt, szép csokrom is. Fotóst csak a szertartás idejére kértünk fel, a vacsorán és egyéb helyen a család fotózott.

A vacsora egy kisebb, meleg hangulatú étteremben volt, nem béreltük ki, mások is ettek ott. Előre megrendeltük a tálakat, foglaltunk azért asztalt.


Pár hónappal később volt egyházi esküvő, hagyományos, nagy lakodalommal, de titokban a polgárinak őrzöm inkább az emlékét, mert kevesebb volt a stressz, több időm volt készülődni, nem kellett annyi mindent intézkedni, és sokkal meghittebb is lett minden, mert nem izgultunk annyira, hiszen csak közeli családtagjaink jöttek.

Sok boldogságot kívánok!

2012. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak jövőre szeretnénk, szép időben meg legalább nő egy kicsit a lányunk, mert még elég pici ehhez. Köszönöm a válaszaitokat, meg a jókívánságot! :)
2012. nov. 15. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is csak szük család volt ott. Mi étterembe voltunk és négy személyes tálakat rendeltünk. Külön nem kellett bérleti díjat fizetni viszont abba a részbe csak mi voltunk.

Én varrattam a ruhámat szép volt nagyon senki meg nem mondta, hogy nem kölcsönöztem. Volt frizura és smink is ugyan én mi fotóst nem hívtunk a család fényképezett.

2012. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nyáron volt a Mamiék arany lakodalma, szűk családi körben.

10-én voltunk, az étteremben aszalt foglalunk 10 főre, mindenki azt kért az étlapról amit akart, a tortát mi vittük. 40.000 fizettünk.

Szerintem addig jó míg pici a baba, elvan az etetőszékben, vagy a babakocsiban, vagy alszik a babakocsiban.

Nagyobb gyerekkel nekünk nem volt jó, a gyerek nem akart megülni a fenekén, jött ment, mindent meg akart nézni...

Nem tudod nagyobb gyerekkel meghitten a szertartást végigcsinálni, az étteremben sem tudod nyugodtan megenni az ebédet ...

Szerintem most van hozzá a legjobb korban, hogy ti tudjátok élvezni az esküvőtök!

2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az én 7 hónaposom nem ül meg az etetőszékben. Nagyon mozgékony állandóan csimpaszkodik, mászik, áll.Szóval nem egy nyugodt baba :D.
2012. nov. 15. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi egy étterem kerthelyiségében voltunk, teltház volt, egyáltalán nem volt zavaró, nagyon kellemes, oldott volt a hangulat, mindenki evett amit rendelt, tortát vittünk.
2012. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk most nyáron volt, 11-en voltunk plusz kutya:)Nálunk találkoztunk, házhoz hívtam a fodrászt és a sminkest, a társaság hölgy tagjai igény szerint előbb jöttek, és akkor nekik is megcsinálták a hajukat/sminkjüket. (Persze ilyenkor figyelj az időbeosztára, hogy mindenki sorra kerüljön.) Addig volt szendvics meg süti a fiúknak a konyhában, ők jól elbeszélgettek.

A fotós a szertartások alatt fényképezett (nekünk templomi is volt) és a kettő között megálltunk egy szép épületnél csinálni még pár fotót. De azok csak ilyen simák voltak, én nem szerettem volna "kreatív fotózást" nekem túl erőltettnek tűnik. Az étteremben pedig a rokonok fotóztak. Így is lett kb. 150 profi fotó (miutána fotós kiválogatta, ennyi lett jó) ennyi szerintem bőven elég emléknek.

A szertartások után tehát étterembe mentünk. Az étteremnek volt 2 terasza, az egyiket tartották fenn nekünk, nem volt nagy, de pont elfértünk és szép volt a kilátás. Az ebéd után még nálunk volt egy kis beszélgetés/kávézás és utána mindenki hazament.

2012. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi összesen hatan voltunk a polgárin, koktélruhában voltam, hajam, sminkem magam csináltam, férjem öltönyben, utána kerthelyiségben egy étteremben, de olyan rossz volt az idő, hogy csak mi voltunk. :) Tortázni meg pezsgőzni hazamentünk.

Jövőre szeretnénk templomit, a fehér menyasszonyi ruhám már ott lóg a gardróbban. A 9 éves lányom lesz a koszorúslány.

2012. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!