Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik az a ruha amelyik ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a ruha amelyik ezek közül jó lenne menyecske ruhának?

Figyelt kérdés

Ezek közül a ruhák közül szeretném megvarratni a menyecske ruhámat, persze mindegyiket valami bordós árnyalatból. Ez lesz a menyasszonyi ruhám-> [link]


Menyecske ruha jelöltek: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Más ötleteket is szívesen várok. :)


2012. nov. 1. 09:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
A narancssárga rövid a legjobb,csak egy picit hosszabban 4-5 centivel és pirosban..az nagyon jó,asszem 3..
2012. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül az utolsó előtti tetszik. Arra azt mondtam, hogy hűha. A többire meg egy na ne volt a reakcióm.
2012. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 csak1csajszi válasza:

[link]


[link]


[link]


Én ezeket tudnám elképzelni,főleg ezt az utolsót,amit belinkeltem!Nagyon szép:)

2012. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem a rövid barack színű nagyon tetszik!! Azt hiszem 2 év múlva ilyenem lesz :))
2012. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
1-2-4 nagyon tetszik - annak ellenére, hogy sosem tetszettek a nagyon fodros ruhák! A többi szerintem nem igazán menyecskeruhának való -színtől függetlenül
2012. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!