Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik az a ruha amelyik ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a ruha amelyik ezek közül jó lenne menyecske ruhának?

Figyelt kérdés

Ezek közül a ruhák közül szeretném megvarratni a menyecske ruhámat, persze mindegyiket valami bordós árnyalatból. Ez lesz a menyasszonyi ruhám-> [link]


Menyecske ruha jelöltek: [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Más ötleteket is szívesen várok. :)


2012. nov. 1. 09:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ez tetszik:

[link]


és ez:

[link]

2012. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a 4., 5. vagy az utolsó. A többi nekem túl sok menyecskeruhának.
2012. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Egyiket sem tudnám menyecske ruhának felvenni.

Bár vszinűleg azért mert elfogult vagyok és régóta van már az örök befutó.

Egy szélesebb piros masnival a derekán ő az én favoritom:

[link]

2012. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Mindenkinek kivétel nélkül ment a zöld jel. A 7. már én is túlzásnak érzem, de tetszik a forma és az anyaga. A 6. pedig kicsit hosszabbnak képzeltem el. Tudom, hogy nem tipikus menyecske ruhák, de a párom nem szereti a magyar motívumosokat, Én meg szeretem a csipkét, a tüllöket (remélem jól írtam), a nagy ruhákat. Továbbra is várom a véleményeket. Arra is kíváncsi vagyok, mit változtatnátok egyes ruhákon. :)
2012. nov. 1. 11:40
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Az utolsó nagyon tetszik. Különleges nagyon , és romantikus, elegáns. A többi fodroscsoda nagyon giccses, nem jó ízlésről árulkodik számomra. A két rövid jöhet még nálam szóba, mert ezek különlegesek, izgalmasak. Nem szeretem az átlagosat. Én biztosan az utolsót választanám.
2012. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

A menyasszonyra ruha szép.

A menyecske ruhák viszont nem igazán tetszenek...mondjuk érthető mert én veled ellentétben nem szeretem a nagy abroncsos,tüllös ruhákat :)

Az utolsó viszont tényleg gyönyörű,csak kár, hogy fehér....így nekem túl unalmas :)

2012. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó előtti, és utolsó tetszik nekem :) persze a te döntésed lesz.
2012. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nekem is az utolsó ruha tetszik a legjobban. Már korábban írtam, hogy bordó árnyalatban képzeltem el mindegyiket, több kevesebb átalakítással. Csak nem tudom milyen anyagból kéne az utolsót hogy jól nézzen ki bordón, de az eleganciája se vesszen el. És köszönöm az ízlésem és Én jól megvagyunk :)
2012. nov. 1. 12:13
 19/25 anonim válasza:
52%
Az utolsó előtti a legszebb!Szerintem akár ebben a színben is maradhatna!:)
2012. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%

Az utolsó kettő tényleg szép. A menyasszonyi ruhád meg gyönyörű lesz. Én is rajongok a csipkéért :)

Viszont szerintem nem jó dolog duplázni: mmint hogy mind a menyecske ruha, mind a menyasszonyi ruha hasonlóak. Márpedig ha az utolsót választod, akkor ez lesz a felállás. Én ezért az utolsó előttit támogatom :). Varrasd meg egy másik színben (sápadt rózsaszínben, ciklámenben, akár tűzpirosban), és gyönyörű lesz :D

2012. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!