Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az új asszony ruha (menyecske)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új asszony ruha (menyecske) csak piros vagy bordó színű lehet?

Figyelt kérdés

Manapság már minden elfogadott az esküvőkkel kapcsolatban.

Arra lennék kíváncsi, hogy még mindig illik az új asszonynak bordóban vagy pirosban éjfél után lenni vagy már más színek is szóba jöhetnek?


2012. márc. 14. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Unokanővéremnek lila volt.
2012. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amit legutoljára láttam ott lila színűben volt, és nagyon nagyon szép volt így is, senki nem háborgott hogy nem piros
2012. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
tőlem lehet hupikékben is, csak akkor az nem menyecskeruha, hanem egy hupikék estélyi...
2012. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem piros pöttyös lesz :) de volt amúgy minden színben a szalonban!ja és nem abroncsos :)
2012. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az igazi menyasszonyi ruha fehér, a menycske ruha meg piros vagy bordó, esetleg népviselet. Persze, mindig attól függ, milyen a pár, és milyen maga az esküvő. Ha valaki hagyományos lagzit csinál, ahhoz hagyományos ruhák illenek, szerintem úgy ízlésesebb.

Ha az esküvő egyszerű, csak közjegyző előtt van, utána meg vacsora, néhány családtaggal, esetleg kerti parti keretén belül történik meg a nagy esemény, az teljesen más, a nem hagyományos keretekhez nem fontosak a hagyományos ruhák.

2012. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
pontosan olyan, amilyet akarsz. nekem pl. fekete koktélruhám lesz, piros ékszerekkel, mert az tetszik. nem hagyományos lagzi lesz, nem lesz vôfély sem, meg menyasszonytánc sem, csak buli.
2012. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Sógornőmnek kék volt,de "magyaros". Nekem piros lesz.

Én úgy gondolom, hogy ma már nincsenek szabályok- azt vesz fel mindenki ami neki tetszik. Ha hagyományosabb lagzi,akkor szerintem illene hozzá a "magyaros" ruha, ha pedig modernebb buli,akkor szabad a választás. :)

Sok boldogságot!

2012. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Általában piros, de láttam már kékben is újasszonyt, és nagyon csinos volt. A "színeihez (haj, bőr, szem) nem ment volna a piros, de tudtommal utálja is ezt a színt. Gondolom, ezért volt kékben.
2012. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!