Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két év múlva lesz az esküvőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év múlva lesz az esküvőm, megváltozzak addig?

Figyelt kérdés
Párommal kitűztük az esküvőnk napját, 2 év múlva szeptemberben lesz. Addigra szeretném leadni a súlyfeleslegemet, hogy beleférjek az álomruhába. Van értelme fogyóznom ezért? Kb. 20 kg-ot kéne lefogynom.
2012. szept. 4. 13:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

160 cm-hez vagyok most 70 kg.

Bízom benne, hogy 2 év múlva is lehet azért ilyen ruhát kapni, ha meg nem, legfeljebb keresek egy hasonlót.

2012. szept. 4. 13:42
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rá, 2 éve is volt hasonló,2 év múlva is lesz,tudom,én kb 10 éve tiniként nagyonhasonlót (mellnél kivágással,vállpánttal) néztem ki,vőlegény csak pár éve lett hozzá,de idén ilyenben házasodtunk :)


egyébként meg kép lementve gondolom,megvarratod,kész,ezen nem múlik.Hagyd a károgókat.


50 kiló ehhez reális,vagy ha pocakból sikerül inkább,akkor ha csipőn,lábon marad is,55 kilóval is jól fog állni.

2012. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha NEKED ez fontos és TE jobban érzed magad ettől akkor igen.

Továbbá az egészséges életmód sem tesz rosszat neked. :)

2012. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt a ruhát csak nagyon jó alakkal lehetne felvenni, olyan nőnek, akinek van dereka (és az jócskán elkülöníthető a teste többi részétől).

Egyébként gáz, hogy nem magad miatt, és nem is a párod miatt akarsz lefogyni, csak egy buta ruha az oka...

2012. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is morfondíroztam, hogy lefogyjak-e. Végül nem tettem. Elvégre engem vesz el úgy, ahogy vagyok. Nem bántam meg, hogy nem sanyargattam magam. DE! Van, akinek megéri. Én csak a tapasztalatomat írtam le! :)
2012. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én nem fogytam, pedig alacsonyabb és nehezebb voltam, de mégis jól éreztem magam a lagzimon :) meg is dícsértek :) a képeket is jó visszanézni. én fél év alatt akartam leadni 12-15 kilót, ha nem lettem volna lusta, ment is volna, de így sajna, nem. Jó lett volna, de így is jól éreztem magam. 2 év alatt meg bőven elég, ha havonta 1 kilót leadsz, de szerintem nem kell 20 kiló, 10-15 is elég lenne. Sok boldogságot!
2012. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fogyás és egészséges életmód jó ötlet, mindig, minden életkorban el lehet kezdeni és el is kell, ha eddig nem tetted. De csak azért, hogy más emmberként vehess fel egy ruhát? ... az indok helytelen. 1 napért nem kell fogyni. Egy életért kell. Nem leszel akkor sem más ember, ha leadod azt a 20kg-t. (-25 után mondom neked, ugyanaz az ember vagyok). A hozzáállásodon kellene változtatni, de a fogyás ötlete remek!
2012. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!