Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illendő az ilyen, vagy pofátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illendő az ilyen, vagy pofátlanság?

Figyelt kérdés

Történet


Egyik nő férjhez megy, lagzi dinóm-dánom minden van, majd pár hétre rá a nő barátnője, meg van hívva természetes ez a nő is.

A vendégnek hívott fiatal pár közül a hölgy, a saját menyecskeruhájában ment, és a férj is az éjfélkor felvett ruhát vette fel. ( piros ing pl)


2012. aug. 21. 20:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
Én esküszöm: ha pisztolyt szorítanának a homlokomhoz sem tudnám megmondani, hogy kin milyen ruha volt az esküvőmön. Annyira nem erre figyel olyankor az ember! Ha meg igen, hát ott gáz van!
2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%

De nem pofátlanság, miért költenének még inkább? Meg ha szép a meny. ruha, simán.


Akik nem vágják:

- Réka és Andris összeházasodnak.

- Marcsi (Réka bnője) utánuk nem sokkal házasodik, meghívja Rékát és Andrist, akik a menyecske-, illetve vőlegényruhájukban jelennek meg.

2012. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Oké, hogy van pénze de minek vegyen ha van.

Mondjuk én ezt a fekete, fehér, piros ruha tilos hülyeséget sem értem. Aki összekeveri a vendéget a menyasszonnyal azt mi a fenének kell meghívni?

2012. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Ha Gizinek ilyen forma menyecske ruhája lett volna, és ebben jön az esküvőre, az pofátlanság.


[link]


Ha ilyen stílusú ruha, akkor rendben van.


Bár, nem hiszem el, hogy egy koktélruhára vagy egy kis nyári holmira nem telik a barátnő esküvője alkalmából!

2012. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Én meg nem hívtam meg az esküvőre olyat, akit nem akartam tiszta szívből ott látni. Ha tudtad, hogy kavarógép, akkor miért hívtad meg?
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Igazán szerencsés vagy hogy ilyen problémáid vannak.
2012. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi szánalmas, képmutató ember van itt.

Hányszor olvastam én ebben a kategóriában, hogy mennyire nem illik esküvőre menni feketében, fehérben meg pirosban, mert az a menyasszony színe. Érdekes, most nem baj, hogy valaki egy hatalmas, feltűnő piros ruhában ment?

Szerintem ez szemétség. Az ő nagy napja megvolt, hagyja meg a másik menyasszonynak is, hogy a saját napján rá figyeljenek, és mikor felveszi a menyecskeruháját, akkor ne keverjék már össze az aktuális menyasszonnyal.

Szerintem az ilyen nem igazi barátnő.

2012. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, rosszat linkeltem.

Tehát: [link]

Ez nagyon gáz, mert elnyomja a menyasszonyt.


Ez felvehető:

[link]

2012. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

én nem pofátlanságnak nevezném,hanem egyszerűen:cikinek.

mert ezzel saját magát járatta le azok előtt,akik az ő esküvőjén is ott voltak és látták,hogy a menyecske ruhájába ment el. egyébként szerintem se azért csinálta,mert szegénynek nem volt mit felvennie,hanem mert azt akarta,hogy őt is észre vegyék..

2012. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Linkelj már egy olyan ruhát légy szíves ami olyan mint az a nevezetes menyecske ruha, vagy legalább hasonlít!! Csak hogy el tudjuk képzelni.
2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!