Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illendő az ilyen, vagy pofátla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illendő az ilyen, vagy pofátlanság?

Figyelt kérdés

Történet


Egyik nő férjhez megy, lagzi dinóm-dánom minden van, majd pár hétre rá a nő barátnője, meg van hívva természetes ez a nő is.

A vendégnek hívott fiatal pár közül a hölgy, a saját menyecskeruhájában ment, és a férj is az éjfélkor felvett ruhát vette fel. ( piros ing pl)


2012. aug. 21. 20:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
én azt mondanám attól függ,hogy milyen volt a menyecske ruha..mert ha csak egy szimpla alkalmi koktél ruha,és ugye a ffi-é is hozzáillő,akkor egyáltalán nem,minek költsön másik ruhára,ha egyszer ott van az egyszer viselt hiperszuper csinije,az új esküvőn meg kb. senki nem tudja,h ez a menyecske ruha volt...Ha meg nagyon igazi menyecske ruha,akkor valóban kicsit gáz..De ezen tuti nem akadnék fenn,ha a barátnőmről van szó..
2012. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Gizi és Béla összeházasodnak, majd pár hétre rá Gizi barátnőjének Marinak a lagzijában mennek ,és Gizi és Béla a Mari esküvőjén menyecskeruhában jelenik meg a férjével együtt.


Érted már kettes?


Igen nagyon látszik rajta, hogy menyecskeruha, a férfién is, piros ing és sötét nadrág ugyan az ami az ő esküvőjükön volt.


A fél vendégsereg ugyan az volt mindkét helyen és mivel csak pár hét telt el a kettő között így emlékeztek is a ruhára, főleg, hogy elég feltűnő a menyecskeruha(nem koktél ruha)

2012. aug. 21. 21:03
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Én értem. Szóval a menyasszony esküdött és a barátnője is ott volt. Aztán a barátnő esküdött és az akkori "menyasszony" a menyecskeruhájában jött el az esküvőjére.

Amúgy milyen volt az a menyecskeruha?

2012. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem pofátlanság. Egy esküvő még a meghívottaknak is nagyon megterhelő anyagilag, ajándék, útiköltség..stb...Miért ne vehetné fel a menyecske ruháját valaki? Főleg ha jól néz ki, meg jól áll neki.
2012. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem, ha nagyon menyecskeruha stílusú volt a ruha, az pofátlanság. Egy könnyű nyári ruhája csak van minden nőnek a szekrényében. Ha meg nem, akkor ha valaki tud nagy dínom-dánomot rendzeni, az ki tud adni párezer forintot egy ruhára.
2012. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az az igazi menyecskeruha amiket általában kölcsönözni is szokta, nem koktél vagy valami egyszerű kis piros ruha.
2012. aug. 21. 21:11
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor Gizi kérjen kölcsön egy ruhát az egyik barátnőjétől, de ne a Maritól :) És a férjének is kérjen egy inget, ha már ott van. Az nem kerül pénzbe
2012. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem pofátlanság. Miért ne vehetnék fel. Most komolyan megvolt az esküvőd és ez maradt meg benned?
2012. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
utolso elotti bocsi:)
2012. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Pénzük meg lett volna venni, hisz az ő esküvőjük is most volt a nászajándék pénzből vehettek volna másik ruhát.

Meg ha évente többszöri külföldi nyaralásra van pénz akkor ruhára nincs?!Ugyan már (nem minimálbérből kell élniük)


Itt a csajjal van a baj, mert középiskola óta ezt csinálja ha nem ő van a középpontban akkor tesz róla, hogy mégis ő legyen.

2012. aug. 21. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!