Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mennyibe került az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyibe került az esküvő mindennel együtt a tavalyi és ez évben akiknek volt?

Figyelt kérdés

Mi szeretnénk esküvöt a párommal fél év mulva,de gözünk sincs,hogy mennyit kell rá szánni,kb100fős vendég lesz.

Ne is legyen túl drága de olcsó sem.


2009. júl. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
Ha-ha-ha...
2009. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
mi sem vettünk fel hitelt. igaz, hogy 3 év telt el az eljegyzés és az esküvő között, mire összegyűjtöttük a 2 milliót rá, de sikerült! :) pedig egyáltalán nem vagyunk gazdagok! sőt...
2009. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést,hogy néhányan gonoszkodjatok:(

Van aki megteheti,hogy nevegyen fel hitelt van aki nem.

Sajnos az utobbi a sürübb

2009. júl. 25. 19:32
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi 55-60-an voltunk, lagzi, kaja, innivaló, menyasszonyi ruha, vőlegényruha, meghívó, zene, stb szóval minden 700ezer ft.
2009. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
55%

Én egyáltalán nem szeretnék senkivel gonoszkodni, miért is akarnék? Az esküvője mindenkinek a legszebb dolog az életben!

De azért maradjunk ésszerűek!!

2009. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk most lesz augusztusban és szerintem eléggé utánna jártunk ahhoz hogy minden ésszerű hatrok között kijöjjön: étterem 350, virág autódísz kar és fiu dísz kb 9 db főasztaldísz dobocsokor és menya csokor 45 e. menya ruhám 80 e (Szlovákia) menyecske anyukám varrja meghívó ültető: VAtera!!! Szerintem ha valaki utánna jár akkor nagyon szép dolgokat lehet venni sokkal olcsobban! Pl itthon a ruhák 150-200 körül mozognak kinn Szlovákia ukrajna 50-100 között emgkapod ua a minőséget, és nagyon kedvesek ahol én veszem pl. magyar menyáknak állandó fix áras ruhák vannak 2009-es modellek és forintban is lehet fizetni én csak ajánlani tudom!!A miénk sem lesz spórolós de pl ey 250 e ruhában meg sem mernék mozdulni mert félnék hogy szétszakítom vagy stb...
2009. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nekünk idén 07.25-én volt az esküvőnk.

A ruhákkal együtt 300 ezerbe került.

30 fős volt az esküvő. Mivel nekem ez már a 2. esküvőm volt így nem akartam nagy felhajtást.

a ruháink 70 ezerbe kerültek. A meghívókat én csináltam azok 4000-ből kijöttek. Vettünk a metróba 2 db 3x3 sátrat amit az udvaron felállítottunk és állófogadásos vacsorával láttuk el a vendégeket. A vacsorához megvettem a húsokat és a barátnő anyukája megcsinálta. Persze nem ingyen főzött azt nem is hagytam volna. Leves nem volt csak 4 féle hús, 2 féle köret, saláta, meg savanyú. Ja és süteményt is süttettem vele. Az italokat mi vettük meg, a nagymamák sütöttek sós süteményt. Zenész nem volt nem akartunk szokványos lakodalmat, mivel 80%-a fiatalokból állt így a végére már majdnem buli hangulat lett :) A menyasszonyi tortát ajándékba kaptam, szintén a fotóst is.

2009. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
tesóm esküvője tavaly nyáron volt, 5 millióba került. csak a lány ruhája 500e volt. +tüzijárék, 160 vendég, stb...
2009. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a felét a szülők fizették, a másik fele visszajött a násznéptől.
2009. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
hát igen..elég szar dolog az irigység..
2009. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!