Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mennyibe került az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyibe került az esküvő mindennel együtt a tavalyi és ez évben akiknek volt?

Figyelt kérdés

Mi szeretnénk esküvöt a párommal fél év mulva,de gözünk sincs,hogy mennyit kell rá szánni,kb100fős vendég lesz.

Ne is legyen túl drága de olcsó sem.


2009. júl. 23. 14:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

bekünk tavaly májusba volt!


110 fő, és mindennel együtt 2 200 000 volt!


Sajnos a 10000 Ft/ fő már nem igaz.Kb 15-17000.

2009. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
97%
mi sem vettünk fel hitelt. az a legnagyobb marhaság lenne! de ha van valakinek "fölös" 2 milliója, miért ne csinálhatna egy fergeteges nagy lagzit?? úgy bírom, mikor irigységből kötözködnek néhányan...pf.
2009. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy pl egy 2 millás lagzik ktg vetése, ott áll egy összegben a fiókban és egyszerre kicsengeti a pár.

Ez véletlenül sem így van.

Fokozatosan kell fizetni mindent, nem egyszerre. mi fél év alatt szerveztük meg a mienket. szépen fizetgettük a foglalókat- előlegeket, ruhákat stb. sorban, minden hónapban mást!

Az éttermet, a fotót-videót, zenekar maradékot meg már az összetáncolt pénzből.

nekünk sem volt 2 000 000 ft-unk, de összeségében ennyi volt a ktg vetése a lagzinak! Nem vettünk fel hitelt sem és nem vagyok milliomosok sem és még nem is volt estra pucparádés esküvőnk sem.

2009. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Nálunk sajna muszály kipotólni egy kis hitellel ,de szerintem az is megtérül,bár én nem azért akarom a lagzit,hogy pénzt és ajándékot kapjak:)

A mai világba csak a full milliomosok tehetik meg azt ,hogy egyáltalán nem vesznek fel hitelt...(ilyenkor néha tudom öket irigyelni)

Egyébként én is varratni szeretném a ruhámat,mert voltam bent egy esküvöi ruha boltba,és csak akkor lehetett felprobálni egy ruhát ha fizettem volna érte..:S

Nálam ez meg nem ugy van ,hogy egyet felveszek aztán ...helo...

Jah és kaptam egy cd-t hogy nézzem meg azt,és válasszak ugy,hogy melyik tetszik szerintem ez kicsit wicces:D

ugyhogy maradok a varratásnál:)

2009. júl. 24. 11:15
 25/41 A kérdező kommentje:

Hát nekünk még majdnem egy évünk van a tervezett idöpontig addig még amit tudunk sporolunk.De sajnos nem mindeki áll anyagilag ,ugyhogy pikk-pakk kifizeti az esküvöt meg a lagzit:(bár ugy lenne

Köszönöm a válaszokat amugy:)

2009. júl. 24. 11:22
 26/41 A kérdező kommentje:
Én nem irigykedem senkire sem,sőt örülök,hogy vannak még olyanok akiknek tényleg minden zökkenő mentesen sikerül:P
2009. júl. 24. 11:37
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi egy éve 130an voltunk, mindennel együtt (ruhák, kaja, pia, díszítés, csokor, zenekar, stb. stb.) 2,6 millió volt.

2009. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
45%

Azt akkor sem hiszem el, minden irigységet félretéve, hogy valakinek ennyi pénze van erre! És nem vesz fel hitelt!

Meg azt sem, hogy, aki ide ír, az mind szinte milliomos! Mert a mai világban más nem teheti meg azt, hogy milliós összegeket költsön ilyenekre vagy bármire, hitel nélkül! És ne mondja senki, hogy akár egy milliót is ki lehet fizetni szépen, havonta fél év alatt!

Ez nem az átlagemberek pénztárcáját tükrözi amit itt felvázolnak a válaszolók!!! És tudom mit beszélek!!!

Itt vagy csak gazdagok vannak, amit kétlek, vagy csak hazugok! Amit annyira nem!

Boccs!

2009. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 21:43-as vagyok. Írtam Neked válasz-privit az e-mail-címedre, de azt hiszem nem ment át. Pedig 2-szer is megpróbáltam elküldeni. Nincs tele a postaládád? Egy csomó minden költséget leírtam, hasznos lenne. Na helló!
2009. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

22:53as: mi sem vettünk fel hitelt. Gazdagoknak sem mondanám magunkat, kiszorítottuk a pénzt, egy-két fizetni való számlát későbbre halasztottunk. :)

21:29es

2009. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!