Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 ezer Ft egy menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 ezer Ft egy menyasszonyi csokor?!

Figyelt kérdés

Tegnap kissé lehidaltam, amikor a virágos közölte velem, hogy ha szép, kör alakú menyasszonyi csokrot akarok (megjegyzem: mindenféle csicsás körítés, gyöngyök, tollak, kristályok nélkül, csak a virág) hortenziából, rózsából, 1-2 orchideából, akkor 20-25 E Ft-ra számítsak.

Reális ez az ár? Mellesleg kisvárosban élünk Kelet-Mo-n.

Ja, és Hollandiából hozzák a virágot. Ez mindenhol így van? Mert akkor nem csodálkozom, hogy drága, ilyen messziről... Keressek másik virágost, vagy máshol is ilyen horribilis összegekkel fogok találkozni? Egy rózsa 300 Ft, egy kála 7-800?


2012. aug. 14. 10:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reális, nekem a menyasszonyi ruhám került 22 ezerbe....gyönyörű, habos babos hófehér. Méghogy virágért ennyit...
2012. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat.


Nekünk virágboltunk van, soha nem számolunk fel azért többlet árat, mert esküvőre lesz. Megvan, hogy melyik mennyibe kerül, annyiért is számoljuk, a gyöngyök meg ilyen hülyeségek meg benne vannak a díszítés árában. Ha különlegesebb valami kell, pl. szártakaró, amit mi is 1000 Ft-ért veszünk, azt is annyiért számoljuk be, amennyiért mi vesszük.


Sajnálatos, hogy emberek képesek így lehúzni másokat. Semmivel nem különb megkötni egy menyasszonyi csokrot, mint egy másikat, és a virág se kerül többe a virágpiacon. És az hülyeség, hogy Hollandiából hozzák, azért drága. Szinte már minden holland import, és sokszor olcsóbb, mint a magyar. De mondjuk ha te most szeretnél hortenziát meg orchideát, az tényleg húzós, mert ezek nem igazán vannak most, és ha van is, az tényleg drága.


Ha most kiszámolom, hogy mondjuk legyen benne 10 rózsa, 3 fej orchidea meg 2 hortenzia virág, plusz a zöldek, levelek akkor lenne nálunk olyan 5500-6000 Ft, plusz a szártakaró ha kell, akkor egy ezres plusz. Szóval röhej, mit képesek elkérni, nehogy ott csináltasd a csokrod!

2012. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :) Más virágosunk lesz, ennyi a lényeg. Hogy kicsoda és mennyiért vállalja, még nem tudom, de nem is igazán számít. Ha sok lesz, sok lesz, az egész lagzi sokba van már XD. A lényeg, hogy nem akartam bunkó nővel dolgoztatni, így valaki más intézi majd a virágokat - reméljük, kicsit olcsóbban is :)
2012. aug. 18. 09:46
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet kértük meg csinálja meg a csokrot stb.. 60 ezret kért volna. Na ez nekem brutál sok volt, arra hogy 1-2 nap múlva elszárad. Esküvő előtt bementem egy virágboltba és megmondtam hogy 5 ezerért kérek menyasszony csokrot fehér rózsából lila kis virággal, és úgy hogy lila a fő szín. 2 ezerért kértem koszorúslány csokrot.kértem 6 szál fehér rózsát egy kis lilával és zölddel szülőköszöntőnek, 5 sárga gerberát az azstalokra zölddel és 3 kitűzőt. Na így itt 11 ezer lett. És nagyon szép volt minden. Mondjuk én nem akartam túl nagy és nehéz csokrot, közepes volt kör alakú. Nagyon szép lett. Szerintem keress másik virágost előtte találd ki mennyit szánsz virágra, konkrétan a csokrodra és legyél határozott. Ja és az én 5 ezres csokromban voltak gyöngyök csillám, és hosszított szalag stb..
2012. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

szerintem drága. az én csokrom kék rózsákból volt, a kedvenc virágom és nagyon nagyon ragaszkodtam hozzá. a férjem megrendelte nekem netről. virágosok azt mondták több helyen, nem megoldható.


18.000 volt és imádtam:) ment a szemem színéhez:D

(

babakék volt)

azóta is megvan, kiszárítva egy vázában a hálószobánkban egy polcon:)


26/N

2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!