Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság lenne így elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne így elhívni valakit az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Az esküvőnk az én szülővárosomban lesz, messze a mostani barátaimtól, munkatársaimtól.


Arra gondoltam hogy megmondom nekik hogy a szállást nem tudjuk fizetni, viszont nem kérünk nászajándékot.


Ti mit gondolnátok?


2012. aug. 8. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

hát ez a nem kérünk nászajándékot dolog nem jön be. mi is külön kihangsúlyoztuk, hogy senki ne hozzon semmit, ehhez képest...


viszont ez az új divat, hogy a lagzikon szállást is kell biztosítani a vendégeknek, szerintem úgy hülyeség ahogy van.

2012. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
busz? nekünk külföldről hozza-viszi a népeket 45000-ért.amúgy nem bunkóság egyáltalán és én elmennék.
2012. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem unkóság.

Alapból hülyeség ez a vendégenek szállásbiztositás.

voltunk elég sok esküvőn,sehol nem kaptunk szállást,vendégek megoldják maguknak.

2012. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk mi álltuk a szállást és buszt is béreltünk.Csak azokat hívtuk meg,akik fontosak voltak számunkra és nem akartuk,hogy anyagi gondok miatt ne tudjanak eljönni!
2012. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%

A mi esküvőnkre külföldről utazott ide 20-30 ember és fel sem merült, hogy mi fizessük a repjegyet vagy a szállást. Annyit tettünk csak, hogy ajánlottunk nekik közeli hoteleket. És a legtöbben a legdrágább hotelben voltak, ők választották.

Egy rokon volt, aki azt mondta, hogy jönnének ők szívesen (4-en) de sajnos nincs pénzük egyáltalán. Én erre azt mondtam nekik, hogy jöjjenek nyugodtan és cserébe azt várom el tőlük, hogy jól megtáncoltassanak.

Aki jönni akart, az jön, aki pedig ennyire a fogához veri a garast, az úgysem jönne jó szívvel.

És egy esküvőre nászajándék nélkül szerintem pofátlanság lenne beállítani a részükről amúgy is.

2012. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem bunkóság, szerintem így fair.
2012. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 15 na jól lepontoztak pedig csak leírtam, nálunk hogy volt.

Ne szólj szám...

2012. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!