Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság lenne így elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne így elhívni valakit az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Az esküvőnk az én szülővárosomban lesz, messze a mostani barátaimtól, munkatársaimtól.


Arra gondoltam hogy megmondom nekik hogy a szállást nem tudjuk fizetni, viszont nem kérünk nászajándékot.


Ti mit gondolnátok?


2012. aug. 8. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint nem venném bunkóságnak. Megérteném, hogy nincs rá keret, hogy elszállásoljatok, és minden sértődöttség nélkül, örömmel venném a meghívást. Ha felnőtt fejjel tudnak gondolkodni, akkor nem lesz probléma. De te ismered őket, neked kell tudnod, hogy miképp reagálhatnak. Sok boldogságot! :)
2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Igen.
2012. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezen felnőtt ember nem sértődhet meg.
2012. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hog valamit akkor is akarnak majd adni és igy inkább nem mennek :/ nagy hatarozottan kellene őket erről biztosítanod.
2012. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

2. vagyok. Szerintem ha nem tudod fizetni a szállásukat ne hívd meg őket! Üres kézzel senki nem fog elmenni egy esküvőre akárhogy nem kérsz nászajándékot... Ahány ilyen esküvőről hallottam, mindenhol a pár gondoskodott a szállásról.

De ebbe belesodorni a meghívottakat illetlenség. Neked pedig kellemetlen.

2012. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg lehet őket hívni. Hoznak is valamit akkor is egy pirítós, egy vízforraló vagy egy fotó album szerintem még belefér.
2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Keressetek valami nagyon olcsó szállást,kiadó szobát.
2012. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
hát, nálunk soha senki nem problémázott azon, hogy nem fizetik a házasulók a szállást, sőt, ez az igény soha senkiben fel sem merült.
2012. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Pedig felmerülhet, simán, az is ha ilyen esteben esetleg buszt fogadnak. Nem tudom, milyen a költségvetésetek, és hogy hol lesz a lagzi, de ha még nem foglaltatok éttermet és van idő, nézzetek esetleg olyat, ami egy szállóban van (fogadó, vendéglő), ilyenkor előfordul, hogy pár szobát lehet kérni
2012. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar üres kézzel menni egy esküvőre.Így viszont nem kis mulatság.Utiköltség,szállás,ajándék.Ez alsó hangon is 40-50 ezer forint.Szerintem ez sok embernek okoz gondot.
2012. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!