Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel lepjük meg? Apum az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjük meg? Apum az esküvőnk napján ünnepli az 50. születésnapját!

Figyelt kérdés
Apum az esküvőnk napján ünnepli az 50. születésnapját. Nem igazán szeret középpontban lenni és már mondta, hogy nem kell őt megköszönteni a vendégek előtt, de mi azért szeretnénk. Hogy ajánlatos, milyen ajándék kíséretében, hogy azért ő se érezze magát kellemetlenül, de azért mégis legyen megemlítve.
2012. jún. 25. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megtartani neki az esküvő előtti napon? Ha nem szeretné, hogy ott köszöntsétek, nem kellene őt kellemetlen helyezetbe hozni. Ez lenne a legjobb meglepetés. :-)
2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A zenekar játsza el a Boldog születésnapot c. számot. Bár félő, hogy az esküvőtök átcsap születésnapi bulivá.
2012. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám volt 50 éves az esküvőnkkor. Hát őt jól megleptük: Éjfél után, "újasszonyként" mikor bementem a férjemmel, a zenekar elkezdte játszani a boldog-boldog-boldog-születésnapot, ... -ot. Apu egy 50 szálas csokrot csináltatott neki, tőlünk pedig egy drágább órát kapott. Teljesen meghatódott, sírva fakadt, azt mondta, nem hitte, hogy így gondolunk rá. Még a vendégek közt is volt, akit nagyon meghatott. Neki ez egy gyönyörű emlék lett - és persze nekünk is. Az órát pedig azóta is nagyon szereti.
2012. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Állj eléje és mondd azt: Annyira boldog vagyok édesapám, hiszen ma van az esküvőm, ma van a születésnapod és van egy meglepetésem is: ma tudtam meg, hogy nagypapa leszel!
2012. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit én tennék:

Amikor mindenki azt várja, hogy bevigyék a menyasszony-tortát, akkor először az apud részére készített szülinapi tortát vitetném be, rajta a felirattal: Boldog szülinapot! és a hatalmas 50-essel!


Majd utána jöhet a menyasszony-torta. Az úgyis elvonja mindenki figyelmét, tehát a papád sokáig nem fogja kényelmetlenül érezni magát, hogy minden szem rá figyel!

2012. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkét apának 50 szülinapja lesz. Én apukámnak előtte nap, pároménak utána pár nappal. Mi mindkettőnek csináltatunk 1-1 tortát 50es gyertyával, nekünk lesz vőfélyünk és ő azt mondta szokott lenni a postás "játék" (jókívánságokat hoz a postás) és mi előtt a nekünk szóló jókívánságokat hozná, meghozza a tortákat, amit mi átadunk az örömapáknak.
2012. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!