Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen szituációban még tűrjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szituációban még tűrjek vagy lelépjek?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy mit tegyek és mi a helyes... párommal régóta együtt vagyunk.. megkérte a kezemet, azóta eljegyeztük egymást, volt egy kis családi rendezvény is.. most tervezgetjük a lagzit is, hogy jó lenne hamarosan.. viszont mostanában nagyon fura lett a kapcsolatunk.. több a feszültség, a veszekedés, kevesebb az együttlét, a beszélgetés.. és van egy dolog amitől nagyon félek.. ha nagyon összeveszünk valamin ami általában hülyeség, akkor párom azt vágja a fejemhez, hogy adjam vissza a gyűrűket és kalap kabát.. menjek amerre látok.. milyen hozzáállás ez? és valóban hülyeségeken veszekedünk mert másnapra már semmi sincs.. és ha ő így áll hozzám, akkor mi lesz, ha gyerekünk lesz? azzal fog fenyegőtzni, hogy elveszi a gyereket ha veszekszünk? nagyon csúnya dolognak érzem ezt a részéről.. a másik dolog meg az, hogy félek nagyon összekötni vele az életemet.. de ez csak azóta van, mióta megtörtént az eljegyzés.. lehet, hogy ez a dolog is rájátszik, de nem tudom.. szeretem, ő is szeret, megbízunk egymásban, sok midnenen keresztül mentünk már.. és jó együtt.. de ilyenkor.. és a másik dolog meg az is, hogy ő nem igényli a sexet, a romnatikát, semmit.. mégha kezdeményezek sem.. és sokszor vágyakozom másra.. soha nem csalnám meg, csak a fejemben járkálnak a dolgok.. és sokan azt is mondják meg éreztetik hogy nem illünk össze. sem belsőleg sem külsőleg.. lehet, hogy ez csak egy tipikus félelem mert összeakarom kötni az életemet valakivel? azt nem tudom hogy ő mit gondol, de sokszor elvan merengve, nem figyel rám, szétszórt.. de nem beszél ezekről a témákról.. mi lehet a gond? valakinek van tapasztalata vagy véleménye? előre is köszönöm! 29/N
2012. jún. 22. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ajánlhatom, ne akarjál minden áron férjhez menni, mert úgy is válás lesz belőle. Ha már most nincs romantika, beszélgetés, és főleg szex, akkor ennek már most annyi. Borítékolni is tudnám, mondjuk hogy 1 évre az esküvő után elváltok, mert ezt nem fogod bírni.
2012. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a szituban voltam. Homokba dugtam a fejem, és áltattam magam azzal, hogy ez csak hullámvölgy, és majd az esküvő után rendbejövünk... Nem mertem lemondani az esküvőt és visszamondani a vendégeket, mert úgy éreztem, hogy az nagy blama lenne, mindenki rajtam köszörülné a nyelvét, vagy jobbik esetben sajnálkozna rajtam. (Meg mindenki faggatna, hogy "mi történt?") Pedig meg kellett volna tennem azt a lépést.

2 év múlva elváltunk.

2012. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebböl nem lesz jó házasság, ha már most ennyi probléma van, akkor nem érdemes belevágni.


Ha azzal fenyegetözik, hogy add vissza a gyürüket, akkor én a helyedben visszaadnám, de végleg.


Azt jól látod, hogy késöbb ugyanez lesz, "örülj, hogy elvettelek, ha nem tetszik mehetsz, de a gyerek/lakás/autó/stb marad.


Szóval a legközelebb fogd szaván és váljanak el az útjaitok.

2012. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én tuti legközelebb, ha mondja, hogy add vissza a gyűrűt, visszaadnám. Már csak azért is, hogy lássam a reakciót.
2012. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Hogy érted, hogy többen mondják, hogy nem illetek össze?


Mióta nincs együttlét?


Én a helyedben egy nyugodtabb pillanatban beszélnék vele. Azt mondanám, hogy nagyon rosszul esik, hogy a vita hevében fejemhez vágja, hogy adjam vissza a gyűrűt. Hisz az nemcsak egy tárgy, hanem egy szimbólum. A kapcsolatunké. Ha neki ennyit ér ez a dolog, akkor mondja meg, mert nem akarok hülyét csinálni magamból. Ha már rossz ötletnek tartja a házasságot, akkor legyen így, akár halasszuk el egy évvel is akár... stb.


A szexre visszatérve, ha korábbi heti háromnál egy van az nem annyira szörnyű..de ha hetek is eltelnek, akkor ott nagy baj van, hisz az embernek vágyai vannak, amiket valakivel ki kell élnie, vagy a párjával vagy mással.

2012. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul kezdődne. Az eljegyzésig csak-csak elvolt, de most rázuhant a felelősség. Szeritem még nem akar igazán nősülni. Minél közelebb az időpont annál idegesebb lesz. Ha pedig a szex sem működik már most /amikor pedig igazán működnie kellene/, ebből nem lenne boldogság. Csak megszoás és félelem miatt van veled, de úgy érzi magát, mint a klitkába zárt madár. Ne házasodj vele, nem érdemes!
2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tervezgetném az esküvőt amíg nem rendeződnek a dolgok. Ha legközelebb ilyet mond, fogd meg a gyűrűdet és add a kezébe. Dobj be egy váltó ruhát a táskádba és irány a szüleid, vagy egy barátnő éjszakára. Érezze azt, hogy ilyet nem mondhat olyan valakinek, akit elvileg szeret, mert vérig aláz vele. Ha jól reagál, akkor visszamész, ha nem, akkor max pakolni menj. Nem biztos hogy jót tennél magadnak ha összeházasodnál vele!
2012. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eljegyzett, tudja, hogy te leszel a felesége, és mivel most már nyeregben érzi magát, kijött a valódi énje. Az a véleményem, hogy ha hozzámész ehhez az emberhez, nagyon de nagyon boldogtalan leszel.
2012. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

"és a másik dolog meg az is, hogy ő nem igényli a sexet, a romnatikát, semmit.. mégha kezdeményezek sem"


Lehet ám, hogy meleg. Erre nem gondoltál még?


Szerintem se menj hozzá!


(Mondom ezt én 0 tapasztalattal, de mivel én meleg vagyok, tudom, hogy van ilyen, hogy valaki házassággal akarja leplezni, -és ez az igazán elítélhető, mert a nő életét is elrontja-, nem az, aki őszintén vállalja.)

2012. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem megbanta hogy eljegyzett,es most ezert viselkedik igy,varja hogy te szakits,egy veszekedes utan,talan ezert is mond ilyeneket.
2012. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!